merhaba Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan merhaba Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,554 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı merhaba Kızlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ali iyi canım birazcık hasta soğuk almış öksürüyor ama bugün daha iyi . Bende idare eder sanırım enfeksiyon yine tekrar ediyor, çünkü üç dört gündür çok fena sancılarım oluyor yine 🥺
Geçmiş olsun yavrum benim ya kiyamam havalrda hiç belli olmuyor kuzum sanda çok geçmiş olsun rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah 🤲 canım benim doktora gittinmi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Geçmiş olsun yavrum benim ya kiyamam havalrda hiç belli olmuyor kuzum sanda çok geçmiş olsun rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah 🤲 canım benim doktora gittinmi
Amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲 yok kuzum gitmedim randevu bulamıyorum, eşim dedi vana gidelim bakalım randevu bulursam hem kadın doğuma , hematolojiye hemde beyin cerrahisine gidecem .

Merhaba Kızlar Bir Süredir Yoktum Sağlık Sorunlarım Vardı Ameliyat Oldum Daha Sonra Talihsiz Olaylar Başımıza Geldi Oğlumu Kontrole Götürdüm Sedyeden Yere Düştü Yoğun Bakıma Alındı Çok Kötü Düşmüştü Rabbim Onu Korudu Bize Bağışladı O An Kaybettim Sandım Çocugumu Rabbim Kimseye Yaşatmasın Bunu Çok Şükür Şimdi İyi Mesaj atan Herkezden Soran Allah razı olsun Sizlerden Özledim sizleri 🤍
Çok geçmiş olsun canım hem sana sen yavruna rabbim sizi birbirinize bağışlasın bütün anne evlatları 🤲🌹

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Bir Süredir Yoktum Sağlık Sorunlarım Vardı Ameliyat Oldum Daha Sonra Talihsiz Olaylar Başımıza Geldi Oğlumu Kontrole Götürdüm Sedyeden Yere Düştü Yoğun Bakıma Alındı Çok Kötü Düşmüştü Rabbim Onu Korudu Bize Bağışladı O An Kaybettim Sandım Çocugumu Rabbim Kimseye Yaşatmasın Bunu Çok Şükür Şimdi İyi Mesaj atan Herkezden Soran Allah razı olsun Sizlerden Özledim sizleri 🤍
Keçmiş olsun canim her ikinizede

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲 yok kuzum gitmedim randevu bulamıyorum, eşim dedi vana gidelim bakalım randevu bulursam hem kadın doğuma , hematolojiye hemde beyin cerrahisine gidecem .
Allah'ım safi ismi ile şifa versin mariyam inşallah haber ver banada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keçmiş olsun canim her ikinizede
Allah razı olsun kuzum

Çok geçmiş olsun canım hem sana sen yavruna rabbim sizi birbirinize bağışlasın bütün anne evlatları 🤲🌹
Amin canım amin inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah'ım safi ismi ile şifa versin mariyam inşallah haber ver banada

Allah razı olsun kuzum

Amin canım amin inşallah
Amin inşallah canım benim Allah razı olsun 🤲 randevu bulamadım canım haftaya özele gidecez sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.