Merhaba ne olur benim gibi olanlar yazsın yoksa cildiracagim bu ağrılardan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Merhaba ne olur benim gibi olanlar yazsın yoksa cildiracagim bu ağrılardan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,791 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba ne olur benim gibi olanlar yazsın yoksa cildiracagim bu ağrılardan
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun benimde 23 haftalık ikiz gebeliğim var 10. Haftadan beri çekiyorum gerçekten çok kötü ve çok can yakan bir ağrı .gece yatarken bacaklarınızın arasına yastık bırakın bebek arabası market arabası bu tür şeyleri iteklemeyin anı harekkete bulunmayın .ben sezaryeanliyim ama hep aklıma geliyor bu tür ağrısı olupta normal doğum yapanlar nasıl yapıyor .bence siz dr.konusun normal doğum yapacağınızı söylüyorsunuz belki rahatlaciti ilaçlar verir
Cook tsk Allah Sizin de yardımcınız olsun inş Ben 8 ay oldu market baba evi görmeyeli evimde iki çocuğumla anca Idare ediyorumasla çıkamıyorum dahada beni zorluyor ağrı yoksa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 3 çocuğum 2 haftalik bnmde ağrım aynı anlattığın gibi sadece bu gebelikte oldu bebekte erken doğdu 37 4 te
Bende öyle düşünüyorum diğer oğlumda da oldu ama son aylarda ve ters diye Dedi ama bu doğum pozisyonunda şimdiden dedi anlamadim tek bildiğim cook zor Allahim yardim etsin inş sadece tek duam Allahim ne olur sağlıkla bizleri kurtar perişan olmadan bi an önce kaldır çünkü diğer çocuklarım da var onlar perişan olur ben toparlanamassam kazayla hamile kaldım bide bundan öncesi zor doğum ve idrartorbam çıkmıştı cook korkum var bu yüzden ne olur dua bekliyorum sizlerden arkadaşlar 🤲

Son düzenleme:

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Cook tsk Allah Sizin de yardımcınız olsun inş Ben 8 ay oldu market baba evi görmeyeli evimde iki çocuğumla anca Idare ediyorumasla çıkamıyorum dahada beni zorluyor ağrı yoksa
Amin cumlemizin rabbim yardımcısı olsun ama DR muhakkak söyleyin benim kalça bacak agrimda çok vardı kalsiyum verdi dr.ondan sonra kalçam bacağımın ağrısı baya bı azaldı cuma günü Dr. Gidicem çatı agrimida bu defa soyleyecm bakalim ne diyecek .doğum sayısı arttıkça Ağrı'da artiyormus

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Amin cumlemizin rabbim yardımcısı olsun ama DR muhakkak söyleyin benim kalça bacak agrimda çok vardı kalsiyum verdi dr.ondan sonra kalçam bacağımın ağrısı baya bı azaldı cuma günü Dr. Gidicem çatı agrimida bu defa soyleyecm bakalim ne diyecek .doğum sayısı arttıkça Ağrı'da artiyormus
Söylüyorum valla ama bu aralar biraz geç gidiyorum dr ye 1 buçuk ayda anca hem rahatsizim diye icimdengitmek gelmiyo yürümek bide vaka arttı diye de korkuyorum zaten sürekli grip oluyorum covit geçirdim cook zor atlattım o yüzden evime çekildim resmen

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
32+4 günlük oldum ama hamile kaldığım 3.aydan sonra çatı ağrım tabiri doğruysa rahim kemiğim beni öldürüyor iki kemik sanki bedenimi bitiriyor inanılmaz bi ağrı yürüyememek adım atamamak sağdan sola dönememek kısacası hayatımı resmen %80 kısıtlıyor benim gibi olan varmi cook merak ediyorum normal doğum yapiyorum bunu nasi doğarım diye cook korkuyorum bu ağrıyla şimdiden tsk
Cnm şuan 23 haftaligim benimde ağrılarım oluyor sanriim ilerledikçe daha kötü olacak magnezyumda içiyorum arada her gün içmek iskeince gibi tadı hoşuma gitmiyor.. rabbim yardımcimiz olsun

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
32+4 günlük oldum ama hamile kaldığım 3.aydan sonra çatı ağrım tabiri doğruysa rahim kemiğim beni öldürüyor iki kemik sanki bedenimi bitiriyor inanılmaz bi ağrı yürüyememek adım atamamak sağdan sola dönememek kısacası hayatımı resmen %80 kısıtlıyor benim gibi olan varmi cook merak ediyorum normal doğum yapiyorum bunu nasi doğarım diye cook korkuyorum bu ağrıyla şimdiden tsk
Canim benim bazen belimde oluor ama ne dense benim agrim yok oyle herekste oluormu bende kendimden korkmaya basladim

S

Sevilgdkl

Guest
Ahh canım bnde 5ayimdan beri ölüyorum ağrıdan belim kasiklarim rahimde aşırı ağrı tutulup kalıyorum sürekli karnım taş gibi kramp giriyor 35hftam bitti çok zor dayanamıyorum vallahi normal olduğu için bekliyorum sezaryen olsa 37de aldırırım dayanacak gücüm kalmadı

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ahh canım bnde 5ayimdan beri ölüyorum ağrıdan belim kasiklarim rahimde aşırı ağrı tutulup kalıyorum sürekli karnım taş gibi kramp giriyor 35hftam bitti çok zor dayanamıyorum vallahi normal olduğu için bekliyorum sezaryen olsa 37de aldırırım dayanacak gücüm kalmadı
Aynen öyle cook zor😪😪😪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim bazen belimde oluor ama ne dense benim agrim yok oyle herekste oluormu bende kendimden korkmaya basladim
Ne güzel işte olmaması cnm herkezde olmuyor Zaten

Tüm sayfalar yüklendi.