Merhaba sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Merhaba sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 593 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Merhaba sorum var
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Gunde kac saat ust uste emzık verılır ? Ornegın sabah ve veya herhangı bı saatte verıldıgınde kac saat ustuste emebılırbı sakıncası varmı ?
Canım bunun bı saati yok bebeğin seni emdikten sonra verebiiirsin yada uykuya kolay geçmesi içinde verebiiirsin, ağladığında, durmadigi zamanda da verebilirsin şahsen ben karni doyunca veriyorum zaten bebekler yorulunca emziği azından atiyorlar 😍

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin çok mu ağlıyor ne için emzik vermek istiyorsun
Canım emzıkle hem sakınlesıyolar hemde ıyı uyku uyuyolar ılk cocguma vermedım su an bes yasında hala daha duzgun uyumuyo bazen 5 bebegımden bıle daha cok huzursuz oluyo gecelerı ,uyku uyumadıgı ıcın hem agresıf hem zayıf hemde bagısıklık sıstemı dusuk ,ikincısıne emzık verdım hem ıyı gelıstı daha sakın huzurlu ve guzel uyuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saati yok, istediğin zaman verebilirsin zaten o istemeyince atıyor ağzından
Canm kaynanam tutturmus emzık zayıflatıyo cocugu verme dıye ,ılk cocuga onun aklına uydum vermedım neler cektım bır Allah bılır ,ne bılım ıcıme ukte dustu yorumlarınızı gorunce rahatladım ☺️

Saati yok, istediğin zaman verebilirsin zaten o istemeyince atıyor ağzından
Canm kaynanam tutturmus emzık zayıflatıyo cocugu verme dıye ,ılk cocuga onun aklına uydum vermedım neler cektım bır Allah bılır ,ne bılım ıcıme ukte dustu yorumlarınızı gorunce rahatladım ☺️
Canım bunun bı saati yok bebeğin seni emdikten sonra verebiiirsin yada uykuya kolay geçmesi içinde verebiiirsin, ağladığında, durmadigi zamanda da verebilirsin şahsen ben karni doyunca veriyorum zaten bebekler yorulunca emziği azından atiyorlar 😍
Tessekur edrm canm verıyom zaten ama kayganam aklımı karıstırdı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım nasıl tutturdun emziği ya ben ne yaptım isem tutmadi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım nasıl tutturdun emziği ya ben ne yaptım isem tutmadi
Canım benımkıde almıyodu 3 ay ugrastım 4. Ayda aldı bezen elımle tutuyodum bazen emzıgın arkasına kucuk bı bez barcası koyuyodum kaymasın dıye ama cok dıkkatlı ol agzına gelmesın bez oyle aylar sonra aldı ama halada cogu zaman atıyo uyurken ıstıyo genelde bıde emzık verırken onu rahatlat sarkıda soleyebılırsın emzıkten hoslancaktır

Canım benımkıde almıyodu 3 ay ugrastım 4. Ayda aldı bezen elımle tutuyodum bazen emzıgın arkasına kucuk bı bez barcası koyuyodum kaymasın dıye ama cok dıkkatlı ol agzına gelmesın bez oyle aylar sonra aldı ama halada cogu zaman atıyo uyurken ıstıyo genelde bıde emzık verırken onu rahatlat sarkıda soleyebılırsın emzıkten hoslancaktır
Emzıksız cocuk zor oluyo ya emzık olcak yada annenın memesını emzık yapıyolar emzık cok kurtarıcı emzık kendı kendıne uykuya dalmasınıda saglıyo obur turlu saatlerce sallakı yatsın oda yatarsa ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Emzıksız cocuk zor oluyo ya emzık olcak yada annenın memesını emzık yapıyolar emzık cok kurtarıcı emzık kendı kendıne uykuya dalmasınıda saglıyo obur turlu saatlerce sallakı yatsın oda yatarsa ☺️
Anladım kuzum sağol

Tüm sayfalar yüklendi.