Merhabalar yardım eder misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Yagmurrrr tarafından oluşturulan Merhabalar yardım eder misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 730 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Merhabalar yardım eder misiniz
Konbuyu başlatan Yagmurrrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sen bu bebiş doğup da şöyle 2-3 yaşına geldiğinde bi spora baleye halk oyunlarına falan yolla mutlaka şimdiden belli ediyor kendini 🤭
Ahahaha 😂😂durum o kadar vahim yani ha 3 yaşına gelene kadar canımı okuyacak 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence kareteye başlamıştır🤣🤣Benim kız da bazen öyle çünkü🤣🤣Bazen midemin üzerine bile gittiği oluyo yaa deli oluyorum
Ayy karate hafif kalır 😂😂

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, bir ay önce adetken içime geldiği için ne olur ne olmaz ertesi gün almıştım. Adetim normal her zaman 5 gün olur düzenlidir. O ay bir sıkıntı olmadı bu ay adetimden 1-2 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Regl olduktan üç gün sonra kanamam bir anda kesildi(regl kanı gibi kırmızı ve pıhtı yoğun kanamaydı) adet söktürücü aldım. İki gündür kahverengi kanamam olmaya başladı. Yerleşme kanamasımı diye biraz korkmaya başladım. Linkdeki resim ile çok benzer şekilde yardım ederseniz çok sevinirim. Test tekrar yapmalıyım hangi marka önerirsiniz ve ne olabilir. Bunun gibi kanamam var
Bizimi kekliyorsun acaba yoksa adetliyken ilişkiye girdin ve hamile olup olmadığınımı soruyorsun dalga geçiyorsun bence sen bukadar cahil olma yaaa zaten ilaç almişsin ki o durumda ilişkiye girilmez hadi girdin ilac almişsin sorunun içinde zaten cevabın var yarabbil allemin .. birde hamilemiyim diye soruyor 🙄

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhabalar, bir ay önce adetken içime geldiği için ne olur ne olmaz ertesi gün almıştım. Adetim normal her zaman 5 gün olur düzenlidir. O ay bir sıkıntı olmadı bu ay adetimden 1-2 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Regl olduktan üç gün sonra kanamam bir anda kesildi(regl kanı gibi kırmızı ve pıhtı yoğun kanamaydı) adet söktürücü aldım. İki gündür kahverengi kanamam olmaya başladı. Yerleşme kanamasımı diye biraz korkmaya başladım. Linkdeki resim ile çok benzer şekilde yardım ederseniz çok sevinirim. Test tekrar yapmalıyım hangi marka önerirsiniz ve ne olabilir. Bunun gibi kanamam var
Yani adetliyken nasıl ilişkiye girilir midem kalktı nasıl insansın ya ne acelen vardı merak ediyorum 🙄 hamile olman imkansız zaten kendin diyorsun negatif diye neyi soruyorsun halaa 😒hee birde resimmi koymak istiyorsun yasak canım bilgin olsun burda o kadar hamile kadın var onların midesini düşündükleri için yasakkkkkk 😶!!!! gerçi bizim bile bulanıyor o ayrı konu

G

Gülhanım

Guest
Yahu adetliyken ilişkiye girmişsin o yetmemiş öyle bir durum da bebek oluşma ihtimalini düşündün bari ertesi gün hapı içip bebek olacak düşüncesindesin madem canına niye kast ediyorsun bebegin bu kadar istemiyorsunuz o zaman dikkat edin

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
🤔😏

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Cevap vermeye değmez bence cahil cahil isler

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Anladığım kadarıyla ilişkiden sonra normal adet olmuşsun sonra ki ay duzensizlik var ve negatiflik görmüşsün gebelik olmadığı anlamına gelir bu. Ama böyle durumlarda evde test yapmak yerine sağlık ocağında beta HCG testi kan v r net sonuç alırsın şimdi de öyle yap kan ver evde test yapıp kafanı karıştırma

Yagmurrrr

Kayıtlı Üye
rank
Anladığım kadarıyla ilişkiden sonra normal adet olmuşsun sonra ki ay duzensizlik var ve negatiflik görmüşsün gebelik olmadığı anlamına gelir bu. Ama böyle durumlarda evde test yapmak yerine sağlık ocağında beta HCG testi kan v r net sonuç alırsın şimdi de öyle yap kan ver evde test yapıp kafanı karıştırma
Cevabınız için çok teşekkür ederim 💞 kan testi maalesef veremiyorum. Muhtemelen değilim zaten ama insan kafada kurdukça kuruyor işte… test yaparkende iyi marka seçmeye çalışıyorum güvenmek için yarın sabah yapacağım son bir kere.

Yani adetliyken nasıl ilişkiye girilir midem kalktı nasıl insansın ya ne acelen vardı merak ediyorum 🙄 hamile olman imkansız zaten kendin diyorsun negatif diye neyi soruyorsun halaa 😒hee birde resimmi koymak istiyorsun yasak canım bilgin olsun burda o kadar hamile kadın var onların midesini düşündükleri için yasakkkkkk 😶!!!! gerçi bizim bile bulanıyor o ayrı konu
Resim koymak istemedim koymadım da. Resimli olan başka bi gönderiyi örnek verdim sadece. Görmek istemeyen açmaz olur biter. Şahsen bencede iğrenç ama bu kadar kaba olmanıza gerek yoktu

Bizimi kekliyorsun acaba yoksa adetliyken ilişkiye girdin ve hamile olup olmadığınımı soruyorsun dalga geçiyorsun bence sen bukadar cahil olma yaaa zaten ilaç almişsin ki o durumda ilişkiye girilmez hadi girdin ilac almişsin sorunun içinde zaten cevabın var yarabbil allemin .. birde hamilemiyim diye soruyor 🙄
Erken yumurtlama olduysa düşük olsada ihtimal var. Cahillikle alakası yok sadece biraz kafa da kurdukça kuruyorum normalde çok düzenli olduğum için kusura bakmayın

Canım birazdaha beklemelisin. Adet günün 10 gün geçmesi lazım net bir sonuç alman için. Erken test al yap sonra umarım hersey gönlünce olsun
Canım birazdaha beklemelisin. Adet günün 10 gün geçmesi lazım net bir sonuç alman için. Erken test al yap sonra umarım hersey gönlünce olsun

Canım birazdaha beklemelisin. Adet günün 10 gün geçmesi lazım net bir sonuç alman için. Erken test al yap sonra umarım hersey gönlünce olsun 💕
Merhabalar kibar yanıtınız için teşekkür ederim 🙏. Şüpheli ilişki 5 şubatta olmuştu. 29 şubatta test yaptım sonraki gün regl oldum sonra yazdığım şeyler oldu kahverengi kanamamda bugün kesildi. Yarın sabah son kere test yapacağım. Erken gebelik testi kullanıyorum hep Predictor early alıyorum güvenilir olduğunu düşündüğüm için. Siz daha bilgilisinizdir ne önerirsiniz.

Anaaaamm ben uyku sersemiydim okurken yeni farkettim....🙄🙄Adetliyken ilişkiye girmek mi🙄🙄Nasıl hamile kalınır ki kalınmaz imkansız yaa....
Erken yumurtlama olursa düşük olsada ihtimal var diye biliyorum. Adetimde son ikinci günüydü kanamam azalmıştı yani.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.