Merhabalar ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Hemsirehanım❤️ tarafından oluşturulan Merhabalar ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,527 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhabalar ❤️
Konbuyu başlatan Hemsirehanım❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hemsirehanım❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım aramıza hoşgeldin evet burda (arada kılçıklar olsada temizliyoruz) aile gibi olduk daha doğrusu aileden daha öteyiz. Rabbim evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ben merve 27 yaşımdayım aslen sivaslıyım ama Kastamonu'da yaşıyorum 16 aylık oğlum var
Tanıştığıma memnun oldum 🌸 bende nu aileden olmak isterim her zaman

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Hemsirehanım❤️

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bugün tam 10 haftalık olduk elhamdülillah ☺️ bol mide bulantısıyla geçiyor günler şuan prilam dr kullanıyorum yatmadan biraz daha rahatım bikaç haftadır 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşaAllah ☺️
Kuzum ikizlere gebeyken nefes alamıyorum kusmaktan eziyet günüydü 5 ay hergun günde defalarca sneinde oylemiydi😔😪

Hemsirehanım❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ikizlere gebeyken nefes alamıyorum kusmaktan eziyet günüydü 5 ay hergun günde defalarca sneinde oylemiydi😔😪

Yaaa hemde nasıl. Öyle bir mide bulantısı görmemiştim hiç. Bide aylarca baş ağrısından başımı kaldıramıyordum ikizlerimde. Çok fenaydı ya hava kokar mı insana o zamanlar aldığım nefes kokuyordu valla

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Yaaa hemde nasıl. Öyle bir mide bulantısı görmemiştim hiç. Bide aylarca baş ağrısından başımı kaldıramıyordum ikizlerimde. Çok fenaydı ya hava kokar mı insana o zamanlar aldığım nefes kokuyordu valla
Ay canım benim benimde öyleydi dışarı asla çıkmak istemezdim hayattan sogumustum

Tüm sayfalar yüklendi.