Sorum var Meryem ana otu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde @minikmucizelerim41 tarafından oluşturulan Meryem ana otu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 315 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meryem ana otu
Konbuyu başlatan @minikmucizelerim41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız ☺️😍
Benim kız kardeşim de hamile ve normal doğum bekliyoruz bi paşamız olacak İnşaAllah ❤️ Meryem ana otu var elinde kardeşimin ama İnternette bissürü şey yazıyor kullanımıyla alakalı. Kimi sancı başlayınca suya koyun demiş kimi suyunu da için demiş. Bilgisi olan var mı bu konu hakkında

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar nasılsınız ☺️😍
Benim kız kardeşim de hamile ve normal doğum bekliyoruz bi paşamız olacak İnşaAllah ❤️ Meryem ana otu var elinde kardeşimin ama İnternette bissürü şey yazıyor kullanımıyla alakalı. Kimi sancı başlayınca suya koyun demiş kimi suyunu da için demiş. Bilgisi olan var mı bu konu hakkında
Ben hiç yapmadım ama bildiğim kadarı ile doğum sancıları başladığında içi su dolu olan geniş bir kaba bırakıyorsun sonra dalları tamamen açıldığında annenin birkaç yudum bu sudan içiyor denilene göre bu sayede annenin rahmi tıpkı Meryem Ana otunun dalları gibi hızlı bir şekilde açılıyormus ve doğum süresi kısalıyormus doğumu yaptıran kişinin de “Bu el benim değil Fatma anamızın eli.” demesi gerekiyormuş annenin sırtını ovuşturup
Tabi ki bunun bilimsel bir gerçekliği yok canım sadece manevi doygunluk sağlıyormus

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben hiç yapmadım ama bildiğim kadarı ile doğum sancıları başladığında içi su dolu olan geniş bir kaba bırakıyorsun sonra dalları tamamen açıldığında annenin birkaç yudum bu sudan içiyor denilene göre bu sayede annenin rahmi tıpkı Meryem Ana otunun dalları gibi hızlı bir şekilde açılıyormus ve doğum süresi kısalıyormus doğumu yaptıran kişinin de “Bu el benim değil Fatma anamızın eli.” demesi gerekiyormuş annenin sırtını ovuşturup
Tabi ki bunun bilimsel bir gerçekliği yok canım sadece manevi doygunluk sağlıyormus
Bende böyle biliyorum . Hatta kayra da yapacaktım ama işte fırsat olmadı ani olduğu için 🤦🏻‍♀️

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız ☺️😍
Canm bnde doğumumda kullandım hastanede sancım başlayınca suya koydum ama içmedim bn

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Faydasını gördüm yazan çok olmuş İnternette kardeşim de kullanacak bakalım ben de tam bilmiyorum da ikizlerim de bana da bi hocam vermişti sezeryan olunca kaldı. O yüzden nasıl kullanılır bilemedim ondan bi sorayım dedim
İyi yaptın canım kullansın bnce çok konuşuluyo bu doğumumdada kullanmayı düşünüyorum bakalım rabbim bı sancıda kurtarsın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.