Meryem Ana otu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve5q6 gümüş tarafından oluşturulan Meryem Ana otu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,232 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meryem Ana otu
Konbuyu başlatan Merve5q6 gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve5q6 gümüş

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kuzenim meryem ana otunu suya koy rahmin açılır açıldıkça sancın olur dedi 38+3 gunluk bebeğim normal olacak doğum siz sancınız başlamadan suya koydunuz mu gerçekten sancı olmadan ise yarıyor mu bilen varsa cevaplaya bilir mi ?

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kuzenim meryem ana otunu suya koy rahmin açılır açıldıkça sancın olur dedi 38+3 gunluk bebeğim normal olacak doğum siz sancınız başlamadan suya koydunuz mu gerçekten sancı olmadan ise yarıyor mu bilen varsa cevaplaya bilir mi ?
Ya normal doğumda işe yarıyor diye duydum ben bir kaç kere ama deneyene hiç denk gelmedim açıkçası

Züleyha

Kayıtlı Üye
rank
Sancın başlayınca koyacaksın cnm onu. Doğum olunca da tekrar sudan çıkarılması gerekiyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende duymuştum canım onu sancın başlayınca suya koyuyormuşsun duasını okuyormuşsun doğumdan sonra sudan çıkarıyormuşsun ama hiç denemedim

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaptım faydasını gördüm onla ilgisi varmi bilemiyorum ama benimde çabuk oldu açılma 2 dogumumdada yaptim

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Sanci icin degil otu suya koyuyolar dogum baslayinca dualari var okuuorlar ot acildikca rahimde aciliyo dogumun kolaylasiyo diye biliyorum ama sancisini cekersin normal dogum sonucata Allah hepimizin yardimcisi olsun insallah o gune gelebilorsek bende meryem ana otunu kullanacagim suan 7 haftaligiz 😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar