MetPamid gebelikte kullanım acil cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan MetPamid gebelikte kullanım acil cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı MetPamid gebelikte kullanım acil cevap
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kullanıyorum ben canim hala devam ediyor bulantı iyi geliyor☺
Kaç haftalık siniz ve ne zaman başladınız ya ben mecbur olmasam kullanmam da bebeğime bir şey olacak diye korkuyorum ☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık siniz ve ne zaman başladınız ya ben mecbur olmasam kullanmam da bebeğime bir şey olacak diye korkuyorum ☹️
Kullanıyorum ben canim hala devam ediyor bulantı iyi geliyor☺
Her gün mu kullaniyorsunuz benim bebeğim 7 haftalik

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank

6.haftadan itibaren canim başladım hala kullaniyorum 12.haftadayim bulantı olmazsa birakacam☺

Canım genelde gebeler kullanıyor bulanti icin çok şükür sıkıntı olmadı zararlı olsa tavsiye etmezler doktorlar canim gönlünü ferah tut 😘😘

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
6.haftadan itibaren canim başladım hala kullaniyorum 12.haftadayim bulantı olmazsa birakacam☺

Canım genelde gebeler kullanıyor bulanti icin çok şükür sıkıntı olmadı zararlı olsa tavsiye etmezler doktorlar canim gönlünü ferah tut 😘😘
Anladım canım saol ya bende aşırı korku var ilk gebeliğim bulantılarım da aşırı 🥰🥰 için rahatladı biraz

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Prilam Dr kullan çok çok iyi bir ilaç özel devlet karşılamıyor ama çok faydalı meptamit için her hamilelikte önermiyor lar o çok uyku yapıyor mis
Aile hekimi bana ilaç almamam gerektiğini söyledi ilk 3 ay ilaç almadan daha iyi olur dedi..ben dedi kendi hastalarima vermiyorum ama işte bende özelde doktor verdi diye içtim sanırım biraz ilaca ara verecem bebeğim için ama çok kötü olursam metpamid içerim çünkü bu diğerlerine göre daha hafif diye duydum çoğu kişiden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar