Meyve püresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Meyve püresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meyve püresi
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
IMG_20231008_181311570.jpg

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızım evde yaptığım pureleri yemiyor bende organik meyve püresi yediriyorum veceterian sizde kullaniyormusunuz bebeklerinize

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4527

Kızım evde yaptığım pureleri yemiyor bende organik meyve püresi yediriyorum veceterian sizde kullaniyormusunuz bebeklerinize
Ben hiç kullanmadim canım bu kavozdaki pureden dahi almak taraftarı değilim kendin yapiyorum bu zamana kadar da hep kendim yaptım sağlıklı mıdır bunlar bı fikrim yok

kader3333

Kayıtlı Üye
rank

Benim oğlumda kendi yaptığımı yemezdi meyveleri pisirdikten sonra son kaynamaya yakın pirinç unu koyuyordum sonra blender dan geçiriyordum o şekilde yiyordu sizde vereceğiniz zamn azıcık pekmez koyun severek yer

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Ben bazen kavanoz meyve püresinden alıp veriyordum severekte yiyor evde yaptığım zaman içine yoğurt ve bebek bisküvisi koyuyorum öyle yiyor

Tüm sayfalar yüklendi.