Sorum var Mide bulantısı istifra

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Mide bulantısı istifra başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı istifra
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 gündür sürekli midem bulanıyor ne yesem afedersiniz geri çıkarıyotum sebebi ne olabilir bu durumu yaşayan var mı acile gittim sade serum taktı ilaç koymadan salgın var sen hamilesin ilaç veremem dedi kadın doğum doktorum olabilir bebek baskı yapıyordur diyor ama bana başka bişey var gibi geliyor çözemedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 2 gündür sürekli midem bulanıyor ne yesem afedersiniz geri çıkarıyotum sebebi ne olabilir bu durumu yaşayan var mı acile gittim sade serum taktı ilaç koymadan salgın var sen hamilesin ilaç veremem dedi kadın doğum doktorum olabilir bebek baskı yapıyordur diyor ama bana başka bişey var gibi geliyor çözemedim
Canım gebelikten olabilir benimde öyleydi gebelğin yarısı mide bulantısı kusma ile geçti resmen aralıklarla oldu yani sürekli olan bir şey değildi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım gebelikten olabilir benimde öyleydi gebelğin yarısı mide bulantısı kusma ile geçti resmen aralıklarla oldu yani sürekli olan bir şey değildi
İnşallah öyledir bitanem bide doktor dikkatli beslen bebeğin bir hafta geride dedi bugün ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah öyledir bitanem bide doktor dikkatli beslen bebeğin bir hafta geride dedi bugün ya
Hiç endişe etme kuzum valla insanın psikolojisinş bozuyorlar benim resmen gebelik zehir oldu bana bebek 4 hafta geri dediler hep yok anomali olabilir şu olabilir dediler bebeğim sapa sağlam çok şükür

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence gebelikten kaynaklı kuzum

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç endişe etme kuzum valla insanın psikolojisinş bozuyorlar benim resmen gebelik zehir oldu bana bebek 4 hafta geri dediler hep yok anomali olabilir şu olabilir dediler bebeğim sapa sağlam çok şükür
İyi şükür canım sağol Allah razı olsun içim rahatladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar