Sorum var 33+4 dogum yapanlar acil dönüş yapar msnız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🔥ATEŞİM🔥 tarafından oluşturulan 33+4 dogum yapanlar acil dönüş yapar msnız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 683 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33+4 dogum yapanlar acil dönüş yapar msnız
Konbuyu başlatan 🔥ATEŞİM🔥
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun olaun canım. İnşallah bebişin zamanında gelir ❤️
Amin cnm çok sagl Allah razı olsun🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 33 haftalıkken ikizlerimi doğurdum 1 ay küvezde kaldılar ve kilo olarak seninkinden çok çok zayıflardı.
Doktorum o zaman kilodan ziyade ciğer gelişimi önemli demişti hamdolsun şimdi 27 aylıklar. Güzel düşün güzel olsun 🌸
Anladım cnn ciğer geliştirici ignelerden vurdular cnn bize inşallah gelişmiştir herşeyi çok sagl cnn🙏

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın cnn elimden geldiğince sakin kalıyorum bebiş 2 kilo şuan şükür nst de sancı çıkmıyor ama kasık agrım hala devam ediyor cnn

Anladım cnn kilosu şuan 2 kilo tam sizce nasıl

Amin cnn çok sagol🙏

Amin cnn çok sagol🙏
Kilosu çok iyi ama 2.5 kilonun altındakiler ini kuveze koyuyorlar canım normal zamanında da doğsa erken de doğsa kuveze koyuyorlar kilosundan ötürü şimdi nasılsın ne dedi doktor enson

Kilosu çok iyi ama 2.5 kilonun altındakiler ini kuveze koyuyorlar canım normal zamanında da doğsa erken de doğsa kuveze koyuyorlar kilosundan ötürü şimdi nasılsın ne dedi doktor enson
Benim bebeğim doğduğunda kilosu iyi diye kuveze koymadılar 4 gün sonra sarılık dan dolayı kuveze aldılar sarılığı çok yükselmişti hatta doktorum şöyle dedi sarılık prematüre bebeklerde daha sık görünüyor o yüzden anne sütü çok önemli ben ilk emzirmeyi bilmediğim için bebek güzel ememedigi çok sıkıntı çektim rabbim sana o sıkıntıları yaşatmasın

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar 33 + 4 günlüğünüz geceden beri acildeyim şu an poliklinikte yatıyorum kasık ağrısından ve bel ağrısından duramıyorum nst'de sancı çıkmıyor açılımın 2 dediler eski doğumlarından kalma olabilir dediler ama hala ağrılardan Duramıyorum ben sizce doğum olur mu doğum olsa bebeğin yaşıma ihtimaline kadar Bu haftalarda doğum yapanlar var mı bana bir akıl verir misiniz çok panik oluyorum panik oldukça daha çok korkularım artıyor Üstelik yaptığım hastanede yenidoğan ünitesi yok başka şehre sevk edeceklermiş çocuğu doğum olursa bunların hepsi daha çok Tedirgin ediyor bana bir akıl verin hayırlı günleriniz olsun
Rabbim yardımcin olsun canım ya ağrıların devam ediyor mu

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank

Benim bebeğim doğduğunda kilosu iyi diye kuveze koymadılar 4 gün sonra sarılık dan dolayı kuveze aldılar sarılığı çok yükselmişti hatta doktorum şöyle dedi sarılık prematüre bebeklerde daha sık görünüyor o yüzden anne sütü çok önemli ben ilk emzirmeyi bilmediğim için bebek güzel ememedigi çok sıkıntı çektim rabbim sana o sıkıntıları yaşatmasın
Amin cnm çok sagl şükür iyiym sancım da açılmam da ya yok şuanlık şükür ağrılarım oluyor oda tedavi ile geçiyor inşallah cnn zamanı gelince dogarda bende sıkıntı yaşamam Rabbim hepimizin yardımcısı olsun cnm

Rabbim yardımcin olsun canım ya ağrıların devam ediyor mu
Sagol cnm evet ara ara devam ediyor

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 33 + 4 günlüğünüz geceden beri acildeyim şu an poliklinikte yatıyorum kasık ağrısından ve bel ağrısından duramıyorum nst'de sancı çıkmıyor açılımın 2 dediler eski doğumlarından kalma olabilir dediler ama hala ağrılardan Duramıyorum ben sizce doğum olur mu doğum olsa bebeğin yaşıma ihtimaline kadar Bu haftalarda doğum yapanlar var mı bana bir akıl verir misiniz çok panik oluyorum panik oldukça daha çok korkularım artıyor Üstelik yaptığım hastanede yenidoğan ünitesi yok başka şehre sevk edeceklermiş çocuğu doğum olursa bunların hepsi daha çok Tedirgin ediyor bana bir akıl verin hayırlı günleriniz olsun
Cnm naptın hala hastahanedemisn ne diyo drlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin cnm çok sagl şükür iyiym sancım da açılmam da ya yok şuanlık şükür ağrılarım oluyor oda tedavi ile geçiyor inşallah cnn zamanı gelince dogarda bende sıkıntı yaşamam Rabbim hepimizin yardımcısı olsun cnm

Sagol cnm evet ara ara devam ediyor
Ya kıyamam hala hastanedemisin peki

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Cnm naptın hala hastahanedemisn ne diyo drlar
Evet cnm hala hastanedeyim pazar gününe kadar tedavi görecekmişim olmazsa başka hastaneye devam et diyorlar değişikler buranın doktorları yaa cnn

Evet cnm hala hastanedeyim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet cnm hala hastanedeyim pazar gününe kadar tedavi görecekmişim olmazsa başka hastaneye devam et diyorlar değişikler buranın doktorları yaa cnn

İnşallah herşey yolunda olur canım

erica

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın cnn elimden geldiğince sakin kalıyorum bebiş 2 kilo şuan şükür nst de sancı çıkmıyor ama kasık agrım hala devam ediyor cnn

Amin cnn çok sagol🙏

Amin cnn çok sagol🙏
Allah'ın izniyle hicbirseyde olmaz doğsa bile sıkıntı olmaz Allah büyüktür herşey gönlünce olsun

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah herşey yolunda olur canım
Amin cnm çok şükür 34 olduk ve iyiyiz agrım flan pek kalmadı cnn

Allah'ın izniyle hicbirseyde olmaz doğsa bile sıkıntı olmaz Allah büyüktür herşey gönlünce olsun
Sagl cnm benim Rabbim hepimizin gönlüne göre versin Allah a şükür iyiyiz cnn

Sagl cnm benim Rabbim hepimizin gönlüne göre versin Allah a şükür iyiyiz cnn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar