Ciğer geliştirici iğne 33+4

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Ciğer geliştirici iğne 33+4 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,733 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ciğer geliştirici iğne 33+4
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Aslında şuan herşey normal ama ilki erken doğum olmuştu bunda da olabilir diye doktor bugün vurul 2 doz yarın iki doz daha vurul aksın dedi ne biliyim
15 günde kendini yormamaya çalış canım geçenlerde bi arkadaşıma vurdular ciğer geliştirici doktor 15 gün dinlen kendini yorma demişti, şimdi 37. Haftasında çok şükür bi sıkıntısı yok. Senin bebişinde vaktinde gelir inşallah 🤲

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Aslında şuan herşey normal ama ilki erken doğum olmuştu bunda da olabilir diye doktor bugün vurul 2 doz yarın iki doz daha vurul aksın dedi ne biliyim
İlk doğum kaç haftada olmuştu canım, haftasida küçük değil şuanda ama riske atmayim diyorsan vurul istersen burada arkadaşlarda vurulmuştu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar yan etkisini gören oldu mu iğnenin ayriyeten iğneyi vurulup gününde doğuran var mı
Kuzum valla yengemin çocuğu için 27 haftalık iken vurdular ciğer gelsiritiriciyi her sancids hastane gitti ağrıyı durdular çocuk 39. Haftada doğdu ben de 27. Haftada 2 tane ciğer gelsiritiric vurdum sancımı kesmişlerdi şuan 30 haftalığım ara ara sancım olsa bile iyiyim şükür

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yan etkisini gören oldu mu iğnenin ayriyeten iğneyi vurulup gününde doğuran var mı
Bende tam o haftada vurmuştum doğuma alındım zaten hemen o yüzden acil vurdular. İkiz gebelik olduğu için. Çok çok acı veren bir iğneydi saatlerce acısına ağlamıştım
Kızlar yan etkisini gören oldu mu iğnenin ayriyeten iğneyi vurulup gününde doğuran var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende tam o haftada vurmuştum doğuma alındım zaten hemen o yüzden acil vurdular. İkiz gebelik olduğu için. Çok çok acı veren bir iğneydi saatlerce acısına ağlamıştım
Her hangi bir yan etkisini de görmedim şahsen

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum valla yengemin çocuğu için 27 haftalık iken vurdular ciğer gelsiritiriciyi her sancids hastane gitti ağrıyı durdular çocuk 39. Haftada doğdu ben de 27. Haftada 2 tane ciğer gelsiritiric vurdum sancımı kesmişlerdi şuan 30 haftalığım ara ara sancım olsa bile iyiyim şükür
Rabbim şifa versin sancm felan yok herşey yolunda ama her ihtimale karşı vuralım dedi canm bende bilmiyorum bakalım bekleyeceğim ❤️🤲

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her hangi bir yan etkisini de görmedim şahsen
Hesey normal ama her ihtimale karşı vuralım dedi ilkim erken doğum olduğu için rahimde perde varmış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim şifa versin sancm felan yok herşey yolunda ama her ihtimale karşı vuralım dedi canm bende bilmiyorum bakalım bekleyeceğim ❤️🤲

Hesey normal ama her ihtimale karşı vuralım dedi ilkim erken doğum olduğu için rahimde perde varmış
Hayırlısı olsun kuzum kötü düşünme tedbir amaçlı vursunlar ne olur ne olmaz rabbim sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.