Sorum var Siz olsanız zor durumda kalan akrabanızla evinizi paylaşırmıydınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Siz olsanız zor durumda kalan akrabanızla evinizi paylaşırmıydınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız zor durumda kalan akrabanızla evinizi paylaşırmıydınız?
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şuan ne diyeceğimi bilmiyorum çünkü bende onların durumuna düştüm deprem zamanı kalamadığım için evime geri döndüm onlarda rahat edemezler diye düşünüyorum biran önce ev bakarlar bence
Deprem zamanı hepimiz kaynanam larda kaldık canım sonra kimi evine döndü kimi konteynıra dediğin gibi kimse rahat edemedi insanın evi gibisi yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizim de bir ara öyle bir dönem olmuştu akrabalardan birinin kiracısı çıkınca bize çok komik bir rakama kiraya vermeyi teklif etmişti sağolsun🤲 İnşAllah onların da karşısına öyle bir kısmet çıkar Allah’ın kimi vesile kılacağı belli olmaz mucizeler hep olur
Keşke benim de bi evim daha olsa canım öyle oturtururdum durumları düzelene kadar

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin abisigil evleri kira olduğu için evden çıkmak zorundalar eşyalarını bizim bir odaya koyup biraz bizde biraz kaynanam gilde kalınır diye teklif edildi siz olsanız kabul eder miydiniz kızlar yani çevredekiler öyle söylelüyor da biz evi yaparken çok sıkıntı zorluk yaşadık kimsenin de pek umrunda olmadı ama
Tamamda canm ev baksınlar ev üstüne ev olmaz ben istemezdim açıkcası kaynananlarda kalsınlar o zaman

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Deprem zamanı hepimiz kaynanam larda kaldık canım sonra kimi evine döndü kimi konteynıra dediğin gibi kimse rahat edemedi insanın evi gibisi yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke benim de bi evim daha olsa canım öyle oturtururdum durumları düzelene kadar
Yani eşyaları senin evins getirmeleri çok saçma onun yerine bir yer bulup geçici olarak koyabilirler ama kalmaya kaynanda varmış onlarda kalabilirler

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya öyle tabi ama kayınvaliden daha mantıklı sende kalmasındansa
Öyle tabi canım ama kaynanam görümcesi nin evi depremde ağır hasar alıp yıkıldıgı için onun eşyalarını koydular evine görümcesi de konteynırda kalıyor şuan o yüzden. Ama eltimin kendi annesi de aynı yerde oturuyor olmadı oraya koysunlar eşyalarını benden önce onlara düşer diye düşünüyorum

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Öyle tabi canım ama kaynanam görümcesi nin evi depremde ağır hasar alıp yıkıldıgı için onun eşyalarını koydular evine görümcesi de konteynırda kalıyor şuan o yüzden. Ama eltimin kendi annesi de aynı yerde oturuyor olmadı oraya koysunlar eşyalarını benden önce onlara düşer diye düşünüyorum
Kesinlikle annesi ordaysa zaten bence direk oraya koysun orada kalabilirde bnce ev bulana kadar

Eşimin abisigil evleri kira olduğu için evden çıkmak zorundalar eşyalarını bizim bir odaya koyup biraz bizde biraz kaynanam gilde kalınır diye teklif edildi siz olsanız kabul eder miydiniz kızlar yani çevredekiler öyle söylelüyor da biz evi yaparken çok sıkıntı zorluk yaşadık kimsenin de pek umrunda olmadı ama
Canim Peygamber efendimizin bı hayatını özet geçireyim sana düşmanın olsa bile kapı daima açık dedi Peygamber Efendimiz düşmanına kapısını açtırdı kim zor gunlerden geçiyorsa o eli tutmamız gerek bizde o duruma girebilirdik boşver herşeyi canim siz kendinize iyi bakın diğerlerini boş ver siz yinede iyilik le gidin🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar