Sorum var Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda011 tarafından oluşturulan Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,245 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız
Konbuyu başlatan Seda011
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Seda011

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen gün kocam düğüne gitti yeğeniyle ordan diskoya mi ne gitmişler orda masaya gelen kadınla yakinlaşmişlar kocam içkiliyken kadın ondan numarasını istemiş öpüşmüşler ertesi gün numarasını sildi daha sonra kadın mesaj attı canım napiyon diye pikniğe gitmişti kocam orda içkici arkadaşları yine içki alınca buda kadınla baya mesajlaşmiş tabi kavga ettim şikayet etsem kadını kocamı da içeri alırlar mı?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar geçen gün kocam düğüne gitti yeğeniyle ordan diskoya mi ne gitmişler orda masaya gelen kadınla yakinlaşmişlar kocam içkiliyken kadın ondan numarasını istemiş öpüşmüşler ertesi gün numarasını sildi daha sonra kadın mesaj attı canım napiyon diye pikniğe gitmişti kocam orda içkici arkadaşları yine içki alınca buda kadınla baya mesajlaşmiş tabi kavga ettim şikayet etsem kadını kocamı da içeri alırlar mı?
Burda kadının ne suçu var peki ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bütün hata yanlış anlama ama eşinde tamam hadi eğlenmeye gidiyorsun öyle bir ortam da neden içersin içmesini de geçtim yani o masadan kadın geldpi an neden kalkmamış. Bence kadını şikayet etmek yerine eşinle bir konuş hali hiç normal değil çünkü içkili iken yapıyor diye normal karşılayıp sakın suçu karşı tarafa atma bu sefer eşin ona laf edip bir şey demiyprsun kadınlara kızıyorsun diye bunı devamlı yapabilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Burda kadının ne suçu var peki ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bütün hata yanlış anlama ama eşinde tamam hadi eğlenmeye gidiyorsun öyle bir ortam da neden içersin içmesini de geçtim yani o masadan kadın geldpi an neden kalkmamış. Bence kadını şikayet etmek yerine eşinle bir konuş hali hiç normal değil çünkü içkili iken yapıyor diye normal karşılayıp sakın suçu karşı tarafa atma bu sefer eşin ona laf edip bir şey demiyprsun kadınlara kızıyorsun diye bunı devamlı yapabilir
Çok haklı eşinnin geri durması gerekiyordu.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok haklı eşinnin geri durması gerekiyordu.
Aynen öyle zaten öyle mekanlarda ne halt döndüğü belli eşinin öyle bir yere gitme sebebi ne yani burda ben kadın da asla suç bulmam

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bugun bu kadini sikayet edersin, bu durumu normallestiren kocan yarın icip.baska kadinla yakinlasir. Kac kadini sikayet edeceksin? Alkol butun kötülüklerin anasi, ama alkol mideye indikten sonra insana hukmeder, mideye inene kadar sen ona hukmedersin 😉

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugun bu kadini sikayet edersin, bu durumu normallestiren kocan yarın icip.baska kadinla yakinlasir. Kac kadini sikayet edeceksin? Alkol butun kötülüklerin anasi, ama alkol mideye indikten sonra insana hukmeder, mideye inene kadar sen ona hukmedersin 😉
Katılıyorum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kessinlikle katılıyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok güzel terimlemişsin canım aynen katılıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.