Sorum var Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda011 tarafından oluşturulan Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız
Konbuyu başlatan Seda011
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Seda011

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen gün kocam düğüne gitti yeğeniyle ordan diskoya mi ne gitmişler orda masaya gelen kadınla yakinlaşmişlar kocam içkiliyken kadın ondan numarasını istemiş öpüşmüşler ertesi gün numarasını sildi daha sonra kadın mesaj attı canım napiyon diye pikniğe gitmişti kocam orda içkici arkadaşları yine içki alınca buda kadınla baya mesajlaşmiş tabi kavga ettim şikayet etsem kadını kocamı da içeri alırlar mı?

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hiç gerilmedim gerilen ve insanlara beddua eden kişi arkadaş şuan böyle bir durumu yaşadığı halde hemcinslerine insaallah daha beteri sizin başınıza gelir ne demek kuzum . Cidden yani tamam şuan ki psikolojisini bilmiyorum eminim kötüdür tahmin de edemiyorum ama en azından birazcık sakin olup yazılanları anlamaya çalışması lazım kimse dalga geçmiyor aksıne onu uyarıyor tabiki kadın da da suç var ama eşine sadece kadında suç var gibi lanse etmesi ileri de daha çom süpriz kadının ortaya çıkmasına neden olacak diyoruz aslında kötü bir şey de demiyoruz.
Ben zaten sana sonuna kadar hak veriyorum dediklerine sana da demiyorum yanlış olmasın arkadaşında sakin olması lazım tabii ama şu an bence etrafa saldırması çok normal Allah korusun kaldırması kolay bir şey değil.Bence biraz savunma mekanizması geliştirmiş şuan.Adam yalvarmış yakarmıştır yeminler etmiştir bir de zor zamanlar geçirmişler belki de eşine tutundu evlat acısından, ondan dolayı kadına kurulmuş yoksa zaten şikayet etse ne olacak kadını bile almazlar bırak adamı mı alacaklar.Bizi tanımaz etmez büyük ihtimalle içindekini kusuyor işte ne yapsın 😕

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen aynen eşime bişey demiyorum aferim iyiki yaptın diyorum sizden beni anlamanızı beklemiyorum zaten belkide ben kendimi ifade edemedin ama şunu da unutmayın hiçbir kadın yada erkek 4 4 lük değildir yarın senin kocanda yapmayacak diye bişey yok eğlenmeye gitse evet haklısın ama iç nedenlerini sorsaydin da keşke öyle yargılasaydın kendisi gitmedi zaten bebeğimizle ilgili sıkıntı var kafası dağılsın diye yeğeni götürmüş onun da ağzının payını verdim belki dedim anlayan 3 5 kişi çıkarda bana akıl verir ama kusura bakmayın benim burda sormam yanlisti bilemedim

Doğru haklısın her gün gittiği için öyle yerlere suç benim niye evlendim ki bu adamla kınayan herkesin başına daha beteri gelsin inşallah benim eşim otelde çalışıyor zaten yapacak orada imkanı var eğlence programları sürekli oluyor bensiz bir kere katıldığını duymadım hatta ben diyordum eğlence varmış otelde niye kalmadın diye öyle çok sık içen biri değil bebeğimize üzüldüğü için kendisi evde biraz içmişti daha sonra yeğeni gel dayi düğüne gidelim kafan dağılsın dedi aldı gitti ordada icirmisler sonrasında da oraya götürmüşler suçu sadece kadına atmıyorum ben eşimin de ağzına sıçtım sen onlara niye uydun diye çocukların üstüne yemin içti kurana el bastı eğlenmeye gitmedim kafam güzel olduğu için kadın sürekli bana sirnasti itip kaktim en son öptü sonra telefonumu almış kaydetmiş haberim yok dedi numarasını değiştirdi iş yerindede çok açık saçık kız var ama hep mesafeli orda kaç yıldır çalışan ablalar abiler var bi kere aksini duymadım ama doğru en iyisi ayrılmak teşekkürler gözümü açtınız...
Canım biz sana ne desek boş sen genişliğini kabul etmişsin bide beddua ediyorsun. Madem bebeğinde sıkıntı var seninle birlikte kafa dağıtsın gezsin eğlensin o bebeği sen karnında taşıyorsun. O içip fingirdeşmek için bahane aramış sende karşıdaki kadına suç buluyorsun hâlâ. Kimse kimsenin numarasını zorla almaz hadi olduki aldı diyelim ertesi gün engeller yada numarasını değişirdi demekki kocanında bu durum çok hoşuna gitmişki bişey yapmamış ikinciyide kabul etmiş. Bence sen bi sirkelen kendine gel yapılan yorumlar zoruna gidiyorsada buraya yazma biz senin iyiliğin için bişeyler söylerken sen hâlâ kocanı savunma derdindesin. Bunun savunulacak bir yanı yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet kötü birşey söylemiyoruz ama psikolojisi iyi değil sanırım bayanın bende okudum bütün yorumlari ama bitanesi yazmış ya kocam yapmaz kadin suçlu gibi birde gülücük atmış sonuna bence ona diyor dalga geçiyor diye ben şahsi olarak burdan mesaj attım cevap vermiyor ama gerçekten de bayanın sıkıntısı var gülücük emojisi atan kişi doğru birşey yapmamış bence ona hitaben yazdı çünkü beni kınayan kişilerin başına gelsin demiş biz bayana kötü birşey demiyoruz sonuçta üstümüze alınmayalım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

👏🏻👏🏻👏🏻 Çok doğru bir yere değinmişsin sorun bu bayanda değil erkekte onun nefsine hakim olması gerekirdi sonuçta senin eşin hamile ne b*k yemeye gidiyorsun evde karını teselli et bebeğinizin sağlık sorunu varmış ne kadar beyinsiz bir adammış böylelerinin evlenmemesi gerekiyor anasının eğitemedigini biz napalm.
Aa ben o mesajı görmedim canım söyledğin iyi oldu bak

Ben zaten sana sonuna kadar hak veriyorum dediklerine sana da demiyorum yanlış olmasın arkadaşında sakin olması lazım tabii ama şu an bence etrafa saldırması çok normal Allah korusun kaldırması kolay bir şey değil.Bence biraz savunma mekanizması geliştirmiş şuan.Adam yalvarmış yakarmıştır yeminler etmiştir bir de zor zamanlar geçirmişler belki de eşine tutundu evlat acısından, ondan dolayı kadına kurulmuş yoksa zaten şikayet etse ne olacak kadını bile almazlar bırak adamı mı alacaklar.Bizi tanımaz etmez büyük ihtimalle içindekini kusuyor işte ne yapsın 😕
Haklısın canım ya arkadaşın biri dalga geçer gibi mesaj atınca ona patlamış bende şimdi gördüm mesajı yazan kişiyi

Canım biz sana ne desek boş sen genişliğini kabul etmişsin bide beddua ediyorsun. Madem bebeğinde sıkıntı var seninle birlikte kafa dağıtsın gezsin eğlensin o bebeği sen karnında taşıyorsun. O içip fingirdeşmek için bahane aramış sende karşıdaki kadına suç buluyorsun hâlâ. Kimse kimsenin numarasını zorla almaz hadi olduki aldı diyelim ertesi gün engeller yada numarasını değişirdi demekki kocanında bu durum çok hoşuna gitmişki bişey yapmamış ikinciyide kabul etmiş. Bence sen bi sirkelen kendine gel yapılan yorumlar zoruna gidiyorsada buraya yazma biz senin iyiliğin için bişeyler söylerken sen hâlâ kocanı savunma derdindesin. Bunun savunulacak bir yanı yok
Haklısın ki mervem

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank

Öncelikle bu normal karşılanacak bir durum değil ben doğum yaptım 1 aylıkken eşim eglenme yerine gitmiş iş arkadaslariyla masaya kadın gelmiş el ele tutusuyorlar opusuyorlar falan ben bunu video olarak elime geçti izledim paramparça oldum eşime sordum ickiliydim dedi bunu asla kabul etmem içkili bir yere gidersen kadında varsa zaten kadınla yakınlaşır çıkışta otele böle gider bunu herkes bilir bende simdi bir erkeğin evine gidip içki icersem sonu yatak olur kimse salak değildir ben gene caresizligimden dolayı sustum birşey diyemedim aileme anlattım onlar normal karşıladı asla kendim normal karşılamadim şuan 3.hamilym kaza sonucu oldu zaten şuan eşimle ayrı yatıyorum neden mi affedinfe gene yapıyorlar bana etmediği iltifatı iş yerindeki kıza etmiş dün akşam sordum neden kızı arıyorsun diye vodefone yanımda kullanma detayından grdm bak yoksa aramaları silmis üstüne aramadimki dedi yeminler içti sen delisin kendiliğinden uyduruyosn dedi SS gosterdm bunun üzerine kalkıp dün akşam beni dövdü 35 haftalık hamileyim gene beni suçladı ben güzel güzel srdm oysa küfür ederek bağırarak döverek kendini üste çıkarmaya çalıştı boşanmayı dusunuyrm ztn lütfen sende bunu normal karşılama susarsan yarın benim gibi duruma dusuceksingidicek kapin varsa bırak
Benim ilk eşimde öyleydi sen şizofrensin bir doktora git diye iyiki ondan çocuğum falan yok yüzünü görmek zorunda kalmiyorum şimdiki eşim çok iyi kalpli bana her konuda destek olur 12.yılımız bir kere sesini yükseltmedi önceki pislik döverdi tekme tokat kafamı duvara çarpardı kolumu çikardi defalarca ben sustukça kudurdu en son dedim yeter seninle hayatımı devam ettiremem boşanma davası için darp raporu da aldım tek celsede bitti belliki bayan ya kocasına toz kondurmak istemiyor yada gidecek yeri yok.

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen aynen eşime bişey demiyorum aferim iyiki yaptın diyorum sizden beni anlamanızı beklemiyorum zaten belkide ben kendimi ifade edemedin ama şunu da unutmayın hiçbir kadın yada erkek 4 4 lük değildir yarın senin kocanda yapmayacak diye bişey yok eğlenmeye gitse evet haklısın ama iç nedenlerini sorsaydin da keşke öyle yargılasaydın kendisi gitmedi zaten bebeğimizle ilgili sıkıntı var kafası dağılsın diye yeğeni götürmüş onun da ağzının payını verdim belki dedim anlayan 3 5 kişi çıkarda bana akıl verir ama kusura bakmayın benim burda sormam yanlisti bilemedim

Doğru haklısın her gün gittiği için öyle yerlere suç benim niye evlendim ki bu adamla kınayan herkesin başına daha beteri gelsin inşallah benim eşim otelde çalışıyor zaten yapacak orada imkanı var eğlence programları sürekli oluyor bensiz bir kere katıldığını duymadım hatta ben diyordum eğlence varmış otelde niye kalmadın diye öyle çok sık içen biri değil bebeğimize üzüldüğü için kendisi evde biraz içmişti daha sonra yeğeni gel dayi düğüne gidelim kafan dağılsın dedi aldı gitti ordada icirmisler sonrasında da oraya götürmüşler suçu sadece kadına atmıyorum ben eşimin de ağzına sıçtım sen onlara niye uydun diye çocukların üstüne yemin içti kurana el bastı eğlenmeye gitmedim kafam güzel olduğu için kadın sürekli bana sirnasti itip kaktim en son öptü sonra telefonumu almış kaydetmiş haberim yok dedi numarasını değiştirdi iş yerindede çok açık saçık kız var ama hep mesafeli orda kaç yıldır çalışan ablalar abiler var bi kere aksini duymadım ama doğru en iyisi ayrılmak teşekkürler gözümü açtınız...
Canım ben kınamiyorm Allah herkesin yuvasına huzur versin sen herkese açık bi soru sorup fikrimi yazmamı istemişsn bende fikrimi yazdım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar