Sorum var Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda011 tarafından oluşturulan Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,273 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız
Konbuyu başlatan Seda011
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Seda011

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen gün kocam düğüne gitti yeğeniyle ordan diskoya mi ne gitmişler orda masaya gelen kadınla yakinlaşmişlar kocam içkiliyken kadın ondan numarasını istemiş öpüşmüşler ertesi gün numarasını sildi daha sonra kadın mesaj attı canım napiyon diye pikniğe gitmişti kocam orda içkici arkadaşları yine içki alınca buda kadınla baya mesajlaşmiş tabi kavga ettim şikayet etsem kadını kocamı da içeri alırlar mı?

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen gün kocam düğüne gitti yeğeniyle ordan diskoya mi ne gitmişler orda masaya gelen kadınla yakinlaşmişlar kocam içkiliyken kadın ondan numarasını istemiş öpüşmüşler ertesi gün numarasını sildi daha sonra kadın mesaj attı canım napiyon diye pikniğe gitmişti kocam orda içkici arkadaşları yine içki alınca buda kadınla baya mesajlaşmiş tabi kavga ettim şikayet etsem kadını kocamı da içeri alırlar mı?
Ben olsam eşime eş demezdim ağzına sicardim kadında suç aramak kolay
Çok güzel terimlemişsin canım aynen katılıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.