Sorum var Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda011 tarafından oluşturulan Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,566 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Siz Olsaniz ne yapardınız
Konbuyu başlatan Seda011
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Seda011

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen gün kocam düğüne gitti yeğeniyle ordan diskoya mi ne gitmişler orda masaya gelen kadınla yakinlaşmişlar kocam içkiliyken kadın ondan numarasını istemiş öpüşmüşler ertesi gün numarasını sildi daha sonra kadın mesaj attı canım napiyon diye pikniğe gitmişti kocam orda içkici arkadaşları yine içki alınca buda kadınla baya mesajlaşmiş tabi kavga ettim şikayet etsem kadını kocamı da içeri alırlar mı?

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle bende kavga ederdim eve almazdim ertesi gün de eşyalarımı toplar çeker giderdim ucuz olma bu kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öpüşmeleri normal mi sence üstüne gitmek istemem ama sen hamilesin kocan seni bırakıp nasil öyle yerlere eğlenmeye gidiyor ilk eşimde beni aldattı kadini eve getirdi elinde içki şişesi kafasında patlattım şuan ki eşim çok anlayışlı içkisi yok zaten bir kere başım yandı içkili biriyle tekrar aynı rezilliği yaşayamazdım Allah razı olsun bu eşimden bir kere olsun yüzümü yere eğmedi 1 kızımız var şimdide oğlumuzu bekliyoruz çok şükür sana tavsiyem bu adamla kendini daha fazla küçük düşürme bırak git bir kere yapan yarın yine yapar .
Kesinlikle katılıyorum cnm kolay değil belki çocuğum için diyorsun ama olmaz hafife alma bırak rezil olsun böyleleri zor düzelir

üçprensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle bu normal karşılanacak bir durum değil ben doğum yaptım 1 aylıkken eşim eglenme yerine gitmiş iş arkadaslariyla masaya kadın gelmiş el ele tutusuyorlar opusuyorlar falan ben bunu video olarak elime geçti izledim paramparça oldum eşime sordum ickiliydim dedi bunu asla kabul etmem içkili bir yere gidersen kadında varsa zaten kadınla yakınlaşır çıkışta otele böle gider bunu herkes bilir bende simdi bir erkeğin evine gidip içki icersem sonu yatak olur kimse salak değildir ben gene caresizligimden dolayı sustum birşey diyemedim aileme anlattım onlar normal karşıladı asla kendim normal karşılamadim şuan 3.hamilym kaza sonucu oldu zaten şuan eşimle ayrı yatıyorum neden mi affedinfe gene yapıyorlar bana etmediği iltifatı iş yerindeki kıza etmiş dün akşam sordum neden kızı arıyorsun diye vodefone yanımda kullanma detayından grdm bak yoksa aramaları silmis üstüne aramadimki dedi yeminler içti sen delisin kendiliğinden uyduruyosn dedi SS gosterdm bunun üzerine kalkıp dün akşam beni dövdü 35 haftalık hamileyim gene beni suçladı ben güzel güzel srdm oysa küfür ederek bağırarak döverek kendini üste çıkarmaya çalıştı boşanmayı dusunuyrm ztn lütfen sende bunu normal karşılama susarsan yarın benim gibi duruma dusuceksingidicek kapin varsa bırak

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum ya anlamıyorum bu adamları da madem aldatıcan ne diye kadınların da boş boşuna hayatına giriyorsunuz ya yazık günah
Hadi birinciyi aldattın affedildin bu ne yüzsüzlük yine alkollüydüm diyip tekrar aldatmak 🤦🏻‍♀️

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hadi birinciyi aldattın affedildin bu ne yüzsüzlük yine alkollüydüm diyip tekrar aldatmak 🤦🏻‍♀️
İşte şuan eşi ilk başta içkili oldupu için laf etmediğini anlayınca ikinciyi tekrar yapmış aslında bir nevi zaten içkili olunca laf etmiyor diyerek normalleştirmiş

Öncelikle bu normal karşılanacak bir durum değil ben doğum yaptım 1 aylıkken eşim eglenme yerine gitmiş iş arkadaslariyla masaya kadın gelmiş el ele tutusuyorlar opusuyorlar falan ben bunu video olarak elime geçti izledim paramparça oldum eşime sordum ickiliydim dedi bunu asla kabul etmem içkili bir yere gidersen kadında varsa zaten kadınla yakınlaşır çıkışta otele böle gider bunu herkes bilir bende simdi bir erkeğin evine gidip içki icersem sonu yatak olur kimse salak değildir ben gene caresizligimden dolayı sustum birşey diyemedim aileme anlattım onlar normal karşıladı asla kendim normal karşılamadim şuan 3.hamilym kaza sonucu oldu zaten şuan eşimle ayrı yatıyorum neden mi affedinfe gene yapıyorlar bana etmediği iltifatı iş yerindeki kıza etmiş dün akşam sordum neden kızı arıyorsun diye vodefone yanımda kullanma detayından grdm bak yoksa aramaları silmis üstüne aramadimki dedi yeminler içti sen delisin kendiliğinden uyduruyosn dedi SS gosterdm bunun üzerine kalkıp dün akşam beni dövdü 35 haftalık hamileyim gene beni suçladı ben güzel güzel srdm oysa küfür ederek bağırarak döverek kendini üste çıkarmaya çalıştı boşanmayı dusunuyrm ztn lütfen sende bunu normal karşılama susarsan yarın benim gibi duruma dusuceksingidicek kapin varsa bırak
Sana vuran elleri kırılsın inşallah pislik mahluk ya ayrılarak emin ol en iyisini yaparsın yoksa çocuklarınız da sevgisiz bir ailede büyür ve cidden çocuklar için şuan olmasa bile ileri doğru çok büyük bir psikolojik sorun oluşturuyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Burda kadının ne suçu var peki ?

Yani bütün hata yanlış anlama ama eşinde tamam hadi eğlenmeye gidiyorsun öyle bir ortam da neden içersin içmesini de geçtim yani o masadan kadın geldpi an neden kalkmamış. Bence kadını şikayet etmek yerine eşinle bir konuş hali hiç normal değil çünkü içkili iken yapıyor diye normal karşılayıp sakın suçu karşı tarafa atma bu sefer eşin ona laf edip bir şey demiyprsun kadınlara kızıyorsun diye bunı devamlı yapabilir
Bencede 😏😏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İşte şuan eşi ilk başta içkili oldupu için laf etmediğini anlayınca ikinciyi tekrar yapmış aslında bir nevi zaten içkili olunca laf etmiyor diyerek normalleştirmiş

Sana vuran elleri kırılsın inşallah pislik mahluk ya ayrılarak emin ol en iyisini yaparsın yoksa çocuklarınız da sevgisiz bir ailede büyür ve cidden çocuklar için şuan olmasa bile ileri doğru çok büyük bir psikolojik sorun oluşturuyor
Maalesef 🤦🏻‍♀️

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi gelip kimseye dalga geçiyorsunuz vs diye ahkam kesemezsin kusura bakma. Resmen sanki bütün suç kadının gibi davranmışsın diye sana bu cümleleri yazdık. Kimsenin de dalga geçtipi yok kadn olarak suçu kadın da arama eşine laf et diypruz bunda nerde dalga cümlesi. Seni uyarıp suçu kadında ararsan eşin tekrar yapar diye hemcinsin olarak uyarıp akıl veriyoruz lafları gururuna yediremeyip sen sinirleniyorsun kusura bakma da . Bebeğiniz için geçmiş olsun ama kafa dağıtmak için bir sürü şey varken neden içkili ortam neden tamamen o kadınların olduğu bir ortam ? Bunu hiç sorguladın mı.. kadın zaten yazar amaç kadında o o kadar rahatsızsa eşin gitsin telefon numarasını engellesin yada hattını komple değiştirsin ama sende tedbirini al eşinin ağzına yüzüne bir sıç ki bir daha bırak o kadını içki içmeye dahi gitmesin. Bizden sana tavsiye. Bir de kimsenin eşine beddua eder gibi karısını aldatır gibi cümleler kullanmayın benim ki yaptı sizin ki yapmaz inşallah deyip bu nasıl bir uslup ya..
Bence gerilmeye gerek yok çok haklısın ama arkadaşın psikolojik durumu şu an eminim çok bozuktur ne desek büyük ihtimalle kötü geliyordur çünkü çaresi yok olan olmuş dünyası yıkılmış.Belki maddi durum belki de duygusal durumlarından bırakamıyor da olabilir eşini, bekara karı boşamak kolay diye boşuna dememişler.Ayrıca bazı kadınların da evli olmasına rağmen kene gibi yapışanları da var burada sadece adam değil ikisi birden suçlu bir suçsuz varsa o da bu arkadaş.Senin dediklerinin altına imzamı atarım ama arkadaşın sindirmesi için bence biraz zamana ihtiyacı var 🥰

Kızlar geçen gün kocam düğüne gitti yeğeniyle ordan diskoya mi ne gitmişler orda masaya gelen kadınla yakinlaşmişlar kocam içkiliyken kadın ondan numarasını istemiş öpüşmüşler ertesi gün numarasını sildi daha sonra kadın mesaj attı canım napiyon diye pikniğe gitmişti kocam orda içkici arkadaşları yine içki alınca buda kadınla baya mesajlaşmiş tabi kavga ettim şikayet etsem kadını kocamı da içeri alırlar mı?
Diskoya giden kişi orada neler döndüğünü bilir bile isteye gider. Ayrıca kendinden geçecek kadar sarhoş olmuş birde başka bir kadınla yakınlık kurmuş. Sonra ders almamış tekrar arkadaşlarıyla kendinden geçecek kadar sarhoş olup tekrar kadınla görüşmüş. Yani kadın yanında olsa v.s neler olabileceği malum. Şimdi burdaki suçlu kadın mı. Bak canım benim erkeklerin akıllarında hovardalık yapmak varsa kimse ben evliyim diye kendini ortaya atmaz hadi diyelim ki kadın esinin evli olduğunu bildiği halde mesaj atıyor yada kafayı taktı diyelim sen buna fırsat verene bakacaksin. Çünkü bu zihniyette bir erkek için kadınların biri gider biri gelir. Şahıslara takılma olaya takıl sen.

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence gerilmeye gerek yok çok haklısın ama arkadaşın psikolojik durumu şu an eminim çok bozuktur ne desek büyük ihtimalle kötü geliyordur çünkü çaresi yok olan olmuş dünyası yıkılmış.Belki maddi durum belki de duygusal durumlarından bırakamıyor da olabilir eşini, bekara karı boşamak kolay diye boşuna dememişler.Ayrıca bazı kadınların da evli olmasına rağmen kene gibi yapışanları da var burada sadece adam değil ikisi birden suçlu bir suçsuz varsa o da bu arkadaş.Senin dediklerinin altına imzamı atarım ama arkadaşın sindirmesi için bence biraz zamana ihtiyacı var 🥰
Hiç gerilmedim gerilen ve insanlara beddua eden kişi arkadaş şuan böyle bir durumu yaşadığı halde hemcinslerine insaallah daha beteri sizin başınıza gelir ne demek kuzum . Cidden yani tamam şuan ki psikolojisini bilmiyorum eminim kötüdür tahmin de edemiyorum ama en azından birazcık sakin olup yazılanları anlamaya çalışması lazım kimse dalga geçmiyor aksıne onu uyarıyor tabiki kadın da da suç var ama eşine sadece kadında suç var gibi lanse etmesi ileri de daha çom süpriz kadının ortaya çıkmasına neden olacak diyoruz aslında kötü bir şey de demiyoruz.

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Hiç gerilmedim gerilen ve insanlara beddua eden kişi arkadaş şuan böyle bir durumu yaşadığı halde hemcinslerine insaallah daha beteri sizin başınıza gelir ne demek kuzum . Cidden yani tamam şuan ki psikolojisini bilmiyorum eminim kötüdür tahmin de edemiyorum ama en azından birazcık sakin olup yazılanları anlamaya çalışması lazım kimse dalga geçmiyor aksıne onu uyarıyor tabiki kadın da da suç var ama eşine sadece kadında suç var gibi lanse etmesi ileri de daha çom süpriz kadının ortaya çıkmasına neden olacak diyoruz aslında kötü bir şey de demiyoruz.
Evet kötü birşey söylemiyoruz ama psikolojisi iyi değil sanırım bayanın bende okudum bütün yorumlari ama bitanesi yazmış ya kocam yapmaz kadin suçlu gibi birde gülücük atmış sonuna bence ona diyor dalga geçiyor diye ben şahsi olarak burdan mesaj attım cevap vermiyor ama gerçekten de bayanın sıkıntısı var gülücük emojisi atan kişi doğru birşey yapmamış bence ona hitaben yazdı çünkü beni kınayan kişilerin başına gelsin demiş biz bayana kötü birşey demiyoruz sonuçta üstümüze alınmayalım.

👏🏻👏🏻👏🏻 Çok doğru bir yere değinmişsin sorun bu bayanda değil erkekte onun nefsine hakim olması gerekirdi sonuçta senin eşin hamile ne b*k yemeye gidiyorsun evde karını teselli et bebeğinizin sağlık sorunu varmış ne kadar beyinsiz bir adammış böylelerinin evlenmemesi gerekiyor anasının eğitemedigini biz napalm.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.