Siz olsanız ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde prensesin annesi tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,768 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız
Konbuyu başlatan prensesin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

prensesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 aydır kuzenim amcamın karısı gelmek istiyor bı kere eşim rahatsız olduğu için kabul edemedim küçük çocuğu var ona geçmesin ne olur ne olmaz diye 3 ay için de ne zaman musaitsin diye bugün gelin yada su zaman buyrun gelin diyorum ben seni ararım canım diye iki 3 hafta sonra arıyor o zamanda bende müsait olamıyorum ya misafir geliyor yada eşim gece ise gittiği için kabul edemiyorum bı zaman buyrun gelin diyorum ararım ben seni diyor sürekli böyle oldu yine aradı beni bende işe baslicam bı hafta sonra evimi alt üst ettim yine bugün gelin diyecem yine oyun yapacaklar mi yapmicaklar mi bilmiyorum resmen dalga geçiyorlar bı yandan çağırmak istemiyorum onlar boyle yaptığı için evi de alt üst ettim o yüzden size bı danisayim dedim

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 aydır kuzenim amcamın karısı gelmek istiyor bı kere eşim rahatsız olduğu için kabul edemedim küçük çocuğu var ona geçmesin ne olur ne olmaz diye 3 ay için de ne zaman musaitsin diye bugün gelin yada su zaman buyrun gelin diyorum ben seni ararım canım diye iki 3 hafta sonra arıyor o zamanda bende müsait olamıyorum ya misafir geliyor yada eşim gece ise gittiği için kabul edemiyorum bı zaman buyrun gelin diyorum ararım ben seni diyor sürekli böyle oldu yine aradı beni bende işe baslicam bı hafta sonra evimi alt üst ettim yine bugün gelin diyecem yine oyun yapacaklar mi yapmicaklar mi bilmiyorum resmen dalga geçiyorlar bı yandan çağırmak istemiyorum onlar boyle yaptığı için evi de alt üst ettim o yüzden size bı danisayim dedim
Sen ara bu seferde gene oyun yaparlarsa zaten çalışacaksın bidaha davet etmezsin çalışıyorum diye aradığında da işe başlayacağını bidaha müsait olamayacağını belirt oda ona göre karar versin gelip gelmeyeceğine

prensesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sen ara bu seferde gene oyun yaparlarsa zaten çalışacaksın bidaha davet etmezsin çalışıyorum diye aradığında da işe başlayacağını bidaha müsait olamayacağını belirt oda ona göre karar versin gelip gelmeyeceğin

Sen ara bu seferde gene oyun yaparlarsa zaten çalışacaksın bidaha davet etmezsin çalışıyorum diye aradığında da işe başlayacağını bidaha müsait olamayacağını belirt oda ona göre karar versin gelip gelmeyeceğine
Şimdi konuştum canım ben ararım seni dedi yine cagirmasam suçluyum diyecem ama çağırıyorum böyle dalga geçer gibi bilmiyorum ya oyun oynuyorlar resmen zorla gelin çocuğumu görün demiyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
sen insanligni yapib davet ediyorsun ya gelin ben cagiridmda yada sonra gelmeyin de musaif olmuyorum de

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sen ara ben işe başlıcam bir daha kabul edemem de gün ver işin içinden çık gelir gelmez boşver canım ya senden günah gitmiş daha ne derdine düşüyorsun sonra da arama gelin filan diye çalışacaksın yoğunsun sonuçta 😏

prensesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiçte cagirmam cokmu gerek
Gerek değiller de işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen ara ben işe başlıcam bir daha kabul edemem de gün ver işin içinden çık gelir gelmez boşver canım ya senden günah gitmiş daha ne derdine düşüyorsun sonra da arama gelin filan diye çalışacaksın yoğunsun sonuçta 😏
Aradım da kuzum işte kendince oyun yapıyorlar gelicez gelmicez lafları

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gerek değiller de işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aradım da kuzum işte kendince oyun yapıyorlar gelicez gelmicez lafları
Canım o zman peşine düşme herşey onların düzenine göre olmaz senin de işin var sonuçta daha peşlerine düşme boşver canını da sıkma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar