Siz olsanız ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde prensesin annesi tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,777 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız
Konbuyu başlatan prensesin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 3 aydır kuzenim amcamın karısı gelmek istiyor bı kere eşim rahatsız olduğu için kabul edemedim küçük çocuğu var ona geçmesin ne olur ne olmaz diye 3 ay için de ne zaman musaitsin diye bugün gelin yada su zaman buyrun gelin diyorum ben seni ararım canım diye iki 3 hafta sonra arıyor o zamanda bende müsait olamıyorum ya misafir geliyor yada eşim gece ise gittiği için kabul edemiyorum bı zaman buyrun gelin diyorum ararım ben seni diyor sürekli böyle oldu yine aradı beni bende işe baslicam bı hafta sonra evimi alt üst ettim yine bugün gelin diyecem yine oyun yapacaklar mi yapmicaklar mi bilmiyorum resmen dalga geçiyorlar bı yandan çağırmak istemiyorum onlar boyle yaptığı için evi de alt üst ettim o yüzden size bı danisayim dedim
Ne saçma ya tamam kendi müsait olduğu zamanı gözetliyor olabilirler ama önemli olan sizin ne zaman müsait olduğunuzdur baktım yine ben sana haber veririm diyor o zaman zaten işe başlayacağın için hiç kabul etmezsin en nefr2y ettiğim insan tipi ya birde çat kapı habersiz gelinmesi.

prensesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zaten insan kırmaktan korktuğu için hep öyle üzülüyor
Çok doğru diyorsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne saçma ya tamam kendi müsait olduğu zamanı gözetliyor olabilirler ama önemli olan sizin ne zaman müsait olduğunuzdur baktım yine ben sana haber veririm diyor o zaman zaten işe başlayacağın için hiç kabul etmezsin en nefr2y ettiğim insan tipi ya birde çat kapı habersiz gelinmesi.
Musaitim dedim kuzum kaç kere o zamanda ben seni ararım dedi aramadı sürekli böyle oyun yapar gibi yine çağırdım bakalım bu sefer ne uydurcak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok doğru diyorsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Musaitim dedim kuzum kaç kere o zamanda ben seni ararım dedi aramadı sürekli böyle oyun yapar gibi yine çağırdım bakalım bu sefer ne uydurcak
Eğer yine senin dediğin gün gelmezse boşver hiç çağırma

Tüm sayfalar yüklendi.