Sorum var 33+4 dogum yapanlar acil dönüş yapar msnız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🔥ATEŞİM🔥 tarafından oluşturulan 33+4 dogum yapanlar acil dönüş yapar msnız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,107 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33+4 dogum yapanlar acil dönüş yapar msnız
Konbuyu başlatan 🔥ATEŞİM🔥
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin cnm çok şükür 34 olduk ve iyiyiz agrım flan pek kalmadı cnn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagl cnm benim Rabbim hepimizin gönlüne göre versin Allah a şükür iyiyiz cnn

Sagl cnm benim Rabbim hepimizin gönlüne göre versin Allah a şükür iyiyiz cnn
Hadi inşallah canım haftası dolana kadar beklesin bebiş

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 33 + 4 günlüğünüz geceden beri acildeyim şu an poliklinikte yatıyorum kasık ağrısından ve bel ağrısından duramıyorum nst'de sancı çıkmıyor açılımın 2 dediler eski doğumlarından kalma olabilir dediler ama hala ağrılardan Duramıyorum ben sizce doğum olur mu doğum olsa bebeğin yaşıma ihtimaline kadar Bu haftalarda doğum yapanlar var mı bana bir akıl verir misiniz çok panik oluyorum panik oldukça daha çok korkularım artıyor Üstelik yaptığım hastanede yenidoğan ünitesi yok başka şehre sevk edeceklermiş çocuğu doğum olursa bunların hepsi daha çok Tedirgin ediyor bana bir akıl verin hayırlı günleriniz olsun
Canm bn dün doğum yaptm 9 gün yattım hastanede dün 33+3 te doğum yaptm Kızm kuveze girdi iki saat sonra getirdiler bana ama ciğer geliştirici olsun bebek erken gelecek diye verilen önlem ilaçlarının hepsini verdiler hamd olsn sidmi yanımda yatıyor kuşum . Bnm 2 3 arası açılmam vardı direk yatisim yapıldı zatn daha çıkamadım bugün 10. gün bnm hastanede

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Hadi inşallah canım haftası dolana kadar beklesin bebiş
İnş amin cnm şükür şuanlık iyiyiz çıktık hastaneden

Canm bn dün doğum yaptm 9 gün yattım hastanede dün 33+3 te doğum yaptm Kızm kuveze girdi iki saat sonra getirdiler bana ama ciğer geliştirici olsun bebek erken gelecek diye verilen önlem ilaçlarının hepsini verdiler hamd olsn sidmi yanımda yatıyor kuşum . Bnm 2 3 arası açılmam vardı direk yatisim yapıldı zatn daha çıkamadım bugün 10. gün bnm hastanede
Ay çok geçmiş olsun cnm bu arada gözün aydın olsun Rabbim analı babalı büyütsün şimdi nasılsınız kaç kilo dogdu bebiş

Ay çok geçmiş olsun cnm bu arada gözün aydın olsun Rabbim analı babalı büyütsün şimdi nasılsınız kaç kilo dogdu bebiş

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank

Durumun nasıl canım hastaneden çıktın mı yoksa halen hastanede misin?

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-15
Gebeliğinizin 29. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık balkabağı büyüklüğünde.
Kas ve akciğerler olgunlaşmaya devam ediyor. kafa gelişen beyin sığabilsin diye daha büyük hale geliyor. Gereken ihtiyaçları karşılamak için daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiyaç var. ve kemik gelişimi için kalsiyuma. bu dönemde mide yanmaları, gaz ve kabızlık artmaya başlar. uterus’un baskısı nedeniyle hemoroid görülebilir. yüksek lifli gıdalar, fazla sıvı tüketilmeli ve düzenli egzersiz yapılmalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 38 cm ağırlıgı 1300 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank

Canm bebeğim 2 kilo 440 gram doğdu ama bugün 2 kilo 310 gram olmuş çok üzüldüm ☹️ neden veriyor anlamıyorum sütüm yok erken doğdugu için baya sıkarak zorluyorm 1 en fazla 2 damla geliyor Aptamil veriyorm ama işte nasıl olacak bilmiyorm yarın poliklinikte randovusu var inşallah düzelir 😞

Amin Allah razı olsun canm ağrim çok kuzum malesef 🥺 ama buna da şükür

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Durumun nasıl canım hastaneden çıktın mı yoksa halen hastanede misin?
Şükür cnm iyiyim biraz kasılma ve agrı oluyor ama günümü doldurmaya çalışıyorum İnş gününü bekler ogluşum Rabbim bütün annelere saglıklıca evlatlarını kucağına almayı nasip eder inşallah cnn sagl sorduğun içinde tatlım dua edin lütfen bize 🙏

Canm bebeğim 2 kilo 440 gram doğdu ama bugün 2 kilo 310 gram olmuş çok üzüldüm ☹️ neden veriyor anlamıyorum sütüm yok erken doğdugu için baya sıkarak zorluyorm 1 en fazla 2 damla geliyor Aptamil veriyorm ama işte nasıl olacak bilmiyorm yarın poliklinikte randovusu var inşallah düzelir 😞

Amin Allah razı olsun canm ağrim çok kuzum malesef 🥺 ama buna da şükür
Şükür cnm çok geçmiş olsun kilosu haftasına göre iyiymiş balım Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin kilosu düştü diye de üzülme o dogum şişliği flan olabilir tekrardan kilo alır Rabbim can sağlığı versin sütün içinde rezene ve tut ye cnn mamaya çok alıştırma istersen en sağlıklısı anne sütü şuan en çok ona ihtiyacı var çok geçmiş olsun tekrardan balım 🙏

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank
Şükür cnm iyiyim biraz kasılma ve agrı oluyor ama günümü doldurmaya çalışıyorum İnş gününü bekler ogluşum Rabbim bütün annelere saglıklıca evlatlarını kucağına almayı nasip eder inşallah cnn sagl sorduğun içinde tatlım dua edin lütfen bize 🙏

Şükür cnm çok geçmiş olsun kilosu haftasına göre iyiymiş balım Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin kilosu düştü diye de üzülme o dogum şişliği flan olabilir tekrardan kilo alır Rabbim can sağlığı versin sütün içinde rezene ve tut ye cnn mamaya çok alıştırma istersen en sağlıklısı anne sütü şuan en çok ona ihtiyacı var çok geçmiş olsun tekrardan balım 🙏
Teşekkürler canm bnm sagolsin 🥰

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank

Dualarım seninle canım dediğin gibi hepimiz vaktinde ve sağlıcakla kavuşalım inşallah bebişlerimize 🙏❤️🤰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-15
Gebeliğinizin 29. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık balkabağı büyüklüğünde.
Kas ve akciğerler olgunlaşmaya devam ediyor. kafa gelişen beyin sığabilsin diye daha büyük hale geliyor. Gereken ihtiyaçları karşılamak için daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiyaç var. ve kemik gelişimi için kalsiyuma. bu dönemde mide yanmaları, gaz ve kabızlık artmaya başlar. uterus’un baskısı nedeniyle hemoroid görülebilir. yüksek lifli gıdalar, fazla sıvı tüketilmeli ve düzenli egzersiz yapılmalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 38 cm ağırlıgı 1300 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar