Sorum var Mide bulantısı 😞😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Mide bulantısı 😞😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,007 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı 😞😭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım benim benimdee tatlıdan midem bulanıyor aynı şekilde diyorum tuzlu ve ekşi şeyler istiyorum heleki kaç gündür canım nasıl erik çekiyor eşim dedi sabret 15 güne çıkar yersin bol bol dün gece saat 12 buçukta kalktım bol tuzlu çekirdek yedim 🤣🤣🤣
Bugün heryeri gezdim annemle bulamadım sumeyram😥😥😥 erik

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mariyam aynı benim gibisin
😞 Keşke böyle olmasak Hülyam geçer dimi 🙍
Canım benim benimdee tatlıdan midem bulanıyor aynı şekilde diyorum tuzlu ve ekşi şeyler istiyorum heleki kaç gündür canım nasıl erik çekiyor eşim dedi sabret 15 güne çıkar yersin bol bol dün gece saat 12 buçukta kalktım bol tuzlu çekirdek yedim 🤣🤣🤣
Ah Sümeyram bende Ali'de yeşil erik aşerdim eşim bir ay boyunca bulamadı en sonun da Şubat ayı falandı Trendyol da bulmuştum ordan istedim geldi o zmn bi avuç kadar vardı 58 TL ödemiştim😂 çıkana kadar onunla idare ettim her gün bir tane 😂😂 ordan bakın vardır yani isteyebilirseniz isteyin gelsin yersiniz ben biliyorum onun acısını 😂😂 aşerdin mi ne yesen onun gibi tat vermiyor[/QUOTE]
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün heryeri gezdim annemle bulamadım sumeyram😥😥😥 erik
Oyyy Hülyam kıyamam kuzum ya Trendyol da vardır hamile erik yaz vardır alın bolca yiyin inan çıkmasini bekleyince hevesi de kalmıyor artık istediğin de bulup yiyecen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tavsiyen için teşekkür ederim canım ❤️ gerçekten çok zor ilk gebeliğim de bu kadar zor değildi, Bende şeker olduğu için doktorda meyve olarak greyfurt falan ye demişti ama hiç getirmedim canım hiçbir şey yemek istemiyor 😞 ne yesem midem alt üst oluyor, sürekli bulantı halinde, dayanılacak gibi değil 🤦🏻‍♀️
İnşallah canım
Evet canım biliyorum ama bende oda etki etmiyo, sürekli tuzlu şeyler yemek İstiyorum ama ne yesem onu bilmiyorum 😞😂
Canım benim kuzum bende seni çok özledim, hoşgeldin tekrardan ☺️💝 ne iyi ettin de döndün , ah kuzum gittim şükür bişey yok haftaya kontrole gidecem , gebelik şekeri çıktı zaten tatlı hiçbir şey yiyemiyorum midem bulanıyor canım sürekli aşırı tuzlu şeyler çekiyor ama ne yesem böyle lezzetli tuzlu şeyler istiyorum 😭😭 hiç sorma canım çok zor geçiyor dimi biraz dişimizi sıkacaz geçer inşallah 🤲 😞
Ah Gamzem😭 inan çok kötüyüm uykuda bile midem bulanıyor Ali'de kokulara bulanır dı bunda suya bile bulanıyor hiçbir şey ağzımdan geçmiyor, bir lokma bişey alıyorum hemen midem bulanıyor tiksiniyorum 😒 tuzlu şeyler ne yiyebilirim canım bende bilmiyorum sürekli tuzlu şeyler istiyorum ama ne yiyeceğimi bulamıyorum 🤦🏻‍♀️😂 kontrole gidince söyleyecem canım yazsın iyi gelecekse kullanacam
Ayşem 😭😭😭 inan şuan açlıktan ağlıyorum 😞 az önce canım haşlanmış patates çekti haşladım bolca tuz serptim bir ısırık aldım yutamadim bile 🥺 açımmmmmm açççççççç 😭😭😭😂😂😂ay sinirlerim çok bozuk 🤦🏻‍♀️ne yapayım kabahat benim ikinci çocuk şakası yaparsan başınada bunlar gelir işte, sakın bi daha çocuk yapmayın Ayşem bir tane yeterli ayyyyy🙍
Sağol canım, ama inan ayakta bile duramıyorum oruç tutamam evet bişey yiyemiyorum ama midemi çok bulandırıyor olsada bir lokma olsa dahi bişey ağzıma atıyorum, yoksa zaten bişey yiyemiyorum neden oruç tutamayayım , ama eğer iyi gelecekse dediklerin denemeye çalışacam canım sağol yinede
Ah mariyam öyle deme bu günlerde geçer inşallah 🤲🏻.hem ileride bu günleri gülerek hatırlayacksın

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ah Sümeyram bende Ali'de yeşil erik aşerdim eşim bir ay boyunca bulamadı en sonun da Şubat ayı falandı Trendyol da bulmuştum ordan istedim geldi o zmn bi avuç kadar vardı 58 TL ödemiştim😂 çıkana kadar onunla idare ettim her gün bir tane 😂😂 ordan bakın vardır yani isteyebilirseniz isteyin gelsin yersiniz ben biliyorum onun acısını 😂😂 aşerdin mi ne yesen onun gibi tat vermiyor

Oyyy Hülyam kıyamam kuzum ya Trendyol da vardır hamile erik yaz vardır alın bolca yiyin inan çıkmasini bekleyince hevesi de kalmıyor artık istediğin de bulup yiyecen
[/QUOTE]
Aynen canım bakayım dur
Canım 100 gram 123 TL yemem 15 gün dayanırım amaannnn bu neee😱😱

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-09-19-57-25-218_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-03-09-19-57-25-218_trendyol.com.jpg
    690.1 KB · Görüntüleme: 23

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Aynen canım bakayım dur
[/QUOTE]
Ahahaa hamilelikte benim de canım çok çekmişti kız 😂😂😂ama vakti değildi kayranın popiisinde doğum lekesi var küçücük görsen çok tatlı ufak küçük bir leke gibi 😍😍eşim diyor kesin erik yemedin diye oldu deyip gülüyoruz 😂😂

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen canım bakayım dur
Ahahaa hamilelikte benim de canım çok çekmişti kız 😂😂😂ama vakti değildi kayranın popiisinde doğum lekesi var küçücük görsen çok tatlı ufak küçük bir leke gibi 😍😍eşim diyor kesin erik yemedin diye oldu deyip gülüyoruz 😂😂
[/QUOTE]
Yaa ciddimisin kizimda tam sırtında var yeşil böyle harita gibi ben onda karpuz çok canım çekmişti yiyemedim birde bizim burda diyorlar hamileyken ziyaret etsen türbeler filan yani ondan da olurmuş artık hangisi bilmiyorum 🤣🤣

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ah Sümeyram bende Ali'de yeşil erik aşerdim eşim bir ay boyunca bulamadı en sonun da Şubat ayı falandı Trendyol da bulmuştum ordan istedim geldi o zmn bi avuç kadar vardı 58 TL ödemiştim😂 çıkana kadar onunla idare ettim her gün bir tane 😂😂 ordan bakın vardır yani isteyebilirseniz isteyin gelsin yersiniz ben biliyorum onun acısını 😂😂 aşerdin mi ne yesen onun gibi tat vermiyor

[/QUOTE]
Tamam kuzum benim ❤️❤️❤️🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar