Sorum var Mide bulantısı 😞😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Mide bulantısı 😞😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,023 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı 😞😭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkür ederim canım , göbek fıtığı göbeğinde yırtık var onun ameliyatı olucak Rabbime şükürler olsun bu ara herşey üst üste geldi Rabbim bizlere merhamet etsin inşallah 🤲
Çok geçmiş olsun kuzum .amin canım amin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Allah'ım beterinden korusun kuzum 😔🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Aminnn valla şuan öyle bir yağıyor ki anlatamam sana 3 gündür durmamış bir ya.dan da iyidir çiftçi için tarımcı için berekettir ama o sesinden korkuyorum işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim canım , göbek fıtığı göbeğinde yırtık var onun ameliyatı olucak Rabbime şükürler olsun bu ara herşey üst üste geldi Rabbim bizlere merhamet etsin inşallah 🤲
Geçmiş olsun canım babana inşallah size bağışlasın rabbim 🙏🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Emin ol herkeste öyle kuzm bende öyleydim hamile iken annem de hep der insana gebe iken kendi evi kokar midesi bulanır.ama başkasının yaptığı yemeği yer diye cidden öyle
Annemde öyle dedi canım, yarın doktora gidecem geleyim babamda cuma günü ameliyat olacak zaten birkaç günlüğüne oraya gidecem ,
Amin inşallah canım Allah razı olsun 🤲💝
Hayırlısıyla kız dır inşallah canım 🤲 bende öyle hissediyorum ama nasip bu işler Allah ne nasip ederse o
[/QUOTE]
Geçecek inşallah canım bikac hafta sabret ilaç yazdırmadinmi sen doktora
[/QUOTE]
Amin canım, yok Gamzem daha gitmedim yarın gidecem, eşimin işleri yoğundu baya yarın gidecez inşallah 🤲 gidince mutlaka yazdıracam
Ah demetim iyiyim ama midem bulanıyor onun dışında bir sorunumuz yok çok şükür , sen nasılsın iyimisin
[/QUOTE]
Sendende Allah razı olsun canım aynen nasip kısmet hayırlısı inşallah

Ngünes

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar hayırlısıyla ağrılar sızılar bulantılar başladı üç gündür, Ali'de hiç böyle değildi bu çok farklı oturup ağlamak istiyorum 😂 midemmmmmm çok kötüüüüü 🤦🏻‍♀️😭😂 ayy sinirlerim bozuldu 🥺😂 ne yapayım Ali'de yaptıklarımı hatırlamıyorum bile , ne yesem ne içsem geçmiyor üç gündür sadece otlu lor peyniri ve domates yiyom içim dışım ot oldu😒😥
Canım otlu peynir mide bulantısı yapiyor

G

Genç Anne Adayı

Guest
Evet kızlar hayırlısıyla ağrılar sızılar bulantılar başladı üç gündür, Ali'de hiç böyle değildi bu çok farklı oturup ağlamak istiyorum 😂 midemmmmmm çok kötüüüüü 🤦🏻‍♀️😭😂 ayy sinirlerim bozuldu 🥺😂 ne yapayım Ali'de yaptıklarımı hatırlamıyorum bile , ne yesem ne içsem geçmiyor üç gündür sadece otlu lor peyniri ve domates yiyom içim dışım ot oldu😒😥
18+5 teyim. Bulantılar hiç bitmiyor😟 kilo almak yerine her ay kilo kaybediyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım otlu peynir mide bulantısı yapiyor
Biliyorum canım ama onun dışında bişey yiyemiyorum
18+5 teyim. Bulantılar hiç bitmiyor😟 kilo almak yerine her ay kilo kaybediyorum
Bende öyleyim canım inan ilk gebeliğim de de yaklaşık 8, 9 kilo verdim bundan da bir ay için de bir buçuk kilo vermişim,
Aminnn valla şuan öyle bir yağıyor ki anlatamam sana 3 gündür durmamış bir ya.dan da iyidir çiftçi için tarımcı için berekettir ama o sesinden korkuyorum işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım babana inşallah size bağışlasın rabbim 🙏🤲
Amin canım Allah razı olsun 🤲 çok şükür az önce ameliyattan çıktı 🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende öyleyim canım inan ilk gebeliğim de de yaklaşık 8, 9 kilo verdim bundan da bir ay için de bir buçuk kilo vermişim,
Geçmiş olsun mariyam baban nasil

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Nasıl durumu iyimi canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar