Sorum var Mide bulantisi

• Konbuyu başlatan Alkum
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alkum tarafından oluşturulan Mide bulantisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 164 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantisi
Konbuyu başlatan Alkum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
A

Alkum

Guest
Bende gün içinde sürekli bir mide bulantısı var 3. Çocuğum ama bu hamileliğimde yasiyorum bunu tuzlu şeyler tüketiyorum geçsin diye ama faydasını pek görmüyorum mide bulantısı ilacinida içiyorum ama yine faydasını pek aldığım görülmedi bana yardımcı olacak biri varmı ne yapabilirim başka

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bende gün içinde sürekli bir mide bulantısı var 3. Çocuğum ama bu hamileliğimde yasiyorum bunu tuzlu şeyler tüketiyorum geçsin diye ama faydasını pek görmüyorum mide bulantısı ilacinida içiyorum ama yine faydasını pek aldığım görülmedi bana yardımcı olacak biri varmı ne yapabilirim başka
Genelde iyi gelicek herşeyi yapmışsın canım tuzlu şeyler çok iyi gelir salatalık ilik süt ve özellikle doktorun verdiği ilaç bulantıyı bir nebze olsa hafifletir düzenli kullanir isen

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim mide bulanton icin tuzlu seyler rahatlatır ayni zamanda leblebi bana cok iyi geliyordu midemi az cok rahatlatıyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar