Sorum var Mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alzmrt tarafından oluşturulan Mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 229 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı
Konbuyu başlatan Alzmrt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alzmrt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ya bu mide bulantısını ne yapıcaz nasıl aştınız sabahları ayrı geceleri daha yoğun bir mide bulantım var nasıl yapıcaz ramazan bir de çok zor oluyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-10-28
Gebeliğinizin 13. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık bezelye kabuğu kadar.
İlk trimesterin son haftası. bebeğin parmak izi oluşur. uygun ortam olursa cinsiyet görülebilir.
Artık düşük ihtimali çok azalır. sabah bulantıları kaybolur
ve yorgunluk azalır. daha mutlu hisseder ve cinsel istekte artış olur. memede klostrum (doğumda gelen ilk süt)
oluşumu başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 9 cm ağırlıgı 26 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba ya bu mide bulantısını ne yapıcaz nasıl aştınız sabahları ayrı geceleri daha yoğun bir mide bulantım var nasıl yapıcaz ramazan bir de çok zor oluyor
Çok kötü oluyor isen doktora danış sana ilaç yazar iyi gelicektir canım birde ballı ılık süt yeşil elma salatalık da iyi gelir

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Leblebi tuzlu kraker salatalik bol limonlu salata yeşil elma egerki geçmezse doktoruna ilaç yazdır prilam diye benim 5 ay sürdü bununla idare ettim

Alzmrt

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü oluyor isen doktora danış sana ilaç yazar iyi gelicektir canım birde ballı ılık süt yeşil elma salatalık da iyi gelir
Ah canım ilaç verdi kar etmiyor salatalık leblebi hepsini deniyorum yok yok yok nasıl bişey bu😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-10-28
Gebeliğinizin 13. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık bezelye kabuğu kadar.
İlk trimesterin son haftası. bebeğin parmak izi oluşur. uygun ortam olursa cinsiyet görülebilir.
Artık düşük ihtimali çok azalır. sabah bulantıları kaybolur
ve yorgunluk azalır. daha mutlu hisseder ve cinsel istekte artış olur. memede klostrum (doğumda gelen ilk süt)
oluşumu başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 9 cm ağırlıgı 26 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar