Sorum var Mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Qamze tarafından oluşturulan Mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 765 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı
Konbuyu başlatan Qamze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar ben 8hafda 2 günlük hamileyim midem çox bulanıyor kusuyorum onun için ne yapmalıyım ya yardım edermisiniz ne yemeliyim iki gündür böyle oldim hiç kusmuyordum
En kötü yanı bu hamileliğin çok yaşadım hiç fayda etmedi prilam yazdir doktoruna

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canm benim❤️
Kız yağlı yemeye çalışş yazmışım 🤭 yanlış yazdım yeme demek istedim yağlı daha da bulandırır hele sıcakta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@hülyhiç aklım başımda değil ben de ben değilim zaten bu aralar ay 🤣🤣🤣 kız kardeşim dolandırıldı da 😅 üzüntüden hasta oldu ay naptı ne etti aldı parasını geri canlandı resmen şok olduk hesabına bakınca 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Hülya12 hiç aklım başımda değil ben de ben değilim zaten bu aralar ay 🤣🤣🤣 kız kardeşim dolandırıldı da 😅 üzüntüden hasta oldu ay naptı ne etti aldı parasını geri canlandı resmen şok olduk hesabına bakınca 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.