Mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 839 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba mide bulantılarım başladı hiçbirşey canım istemiyor yiyemiyorum herşeyden kokulardan midem kalkıyor işin kötü tarafı çıkarıp rahatlayamıyorum da bir türlü ilk gebeliğim de de mide bulantım çok olurdu ama çıkarır rahatladım bunda tam tersi çok yorgun düştüm yok mudur bunun bir çözümü 😔

Güzel annen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba mide bulantılarım başladı hiçbirşey canım istemiyor yiyemiyorum herşeyden kokulardan midem kalkıyor işin kötü tarafı çıkarıp rahatlayamıyorum da bir türlü ilk gebeliğim de de mide bulantım çok olurdu ama çıkarır rahatladım bunda tam tersi çok yorgun düştüm yok mudur bunun bir çözümü 😔
Prilam bana iyi gelmişti ama drna sorman gerek

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım hafif seyler ye tuzlu kraker sabah ac karnına ozellıkle bol su ıc bu gunlerde gecer canım zor ama bebeklerimiz İcin katlanıyok mecbur

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Canım mecbur biraz dayanicaksin canım sabahlari kendini aç birakma birşeyler atıştır benimde 3ay boyunca oyleydi gercekten çok zor ya rabbim yardimcin olsun inşallah

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım mecbur biraz dayanicaksin canım sabahlari kendini aç birakma birşeyler atıştır benimde 3ay boyunca oyleydi gercekten çok zor ya rabbim yardimcin olsun inşallah
Keşke yiyebilsem canım artık midem bulanır diye yemek de yemiyorum Allah razı olsun sıkacaz dişimizi mecbur hayırlısı ile geçseydi şu aylar 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun canım hafif seyler ye tuzlu kraker sabah ac karnına ozellıkle bol su ıc bu gunlerde gecer canım zor ama bebeklerimiz İcin katlanıyok mecbur
Amin canım cümlemizin inşallah yemiyorum açıkçası su bile içsem bulanıyor bir kaç ay böyle idare edecem Rabbim hayırlısı ile sağ salim kurtarsın cümlemizi 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.