Mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Önerim & Şikayetim Var kategorisinde Berivannn tarafından oluşturulan Mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,066 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Önerim & Şikayetim Var
Konu Başlığı Mide bulantısı
Konbuyu başlatan Berivannn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Berivannn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 5 haftalık hamileyim kusma birde mide yanması 24 saat oluyor bu en az 5 ay sürüyor çok kötü olmamam için birazda olsa iştahımin gelmesi için ne yapabilirim lütfen yardımcı olabilir misiniz çok kötüyüm 😒😔😔😔

Zuhal23

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 5 haftalık hamileyim kusma birde mide yanması 24 saat oluyor bu en az 5 ay sürüyor çok kötü olmamam için birazda olsa iştahımin gelmesi için ne yapabilirim lütfen yardımcı olabilir misiniz çok kötüyüm 😒😔😔😔
Haşlanmış patates ye canım sade makarna da yiyebilirsin noodle de yiyebilirsin birçok kişiye iyi gelmiş hayırlı olsun Allah yardımcın olsun mide yanması için de yoğurt ye inşallah iyi gelir

Berivannn

Kayıtlı Üye
rank
Haşlanmış patates ye canım sade makarna da yiyebilirsin noodle de yiyebilirsin birçok kişiye iyi gelmiş hayırlı olsun Allah yardımcın olsun mide yanması için de yoğurt ye inşallah iyi

Haşlanmış patates ye canım sade makarna da yiyebilirsin noodle de yiyebilirsin birçok kişiye iyi gelmiş hayırlı olsun Allah yardımcın olsun mide yanması için de yoğurt ye inşallah iyi gelir
İnşallah ya gerçekten de su bile içemiyorum 44 kilo olmuşum amin inşallah Allah razı olsun 😔😔😔😔

Canzadem93

Kayıtlı Üye
rank
Sari leblebi bulantiya cok iyi geliyor mideyi oturtuyor Ben ilk aylarimda cok tukettim

Nunu2225

Kayıtlı Üye
rank
Salam mende eyniyle seni kimi kecirdirem hamileliymi 9 heftelikdi su bile icerken oyuyurem kusuyom

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Oy çok zor ama ana limon ılık balla soğuk süt 3 yudum azda olsa rahatlatıyor galeta mide asiti alıyor pda mideyi az dinle diriyor Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar