Mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifim annesi tarafından oluşturulan Mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 436 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı
Konbuyu başlatan Elifim annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifim annesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Birşey kesmedi vakti gelince azalıyor canım mecbur bekledim birşey yemedim açıkçası kaç haftalık sın şu an

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
6+6 daha yolun başı ilk hamilelıgim de baya çekmiştim 😷
20 haftaya kadar çok zorlandım ve aç gezdim canım yeni yeni yemeye başladım şükür şuan 21+1 Allah yardımcın olsun bir hap falan yazsın doktor içebilirsen rahatlatır diye umuyorum ben ilaç içemiyordum serum takviyesi aldım sürekli

Elifim annesi

Kayıtlı Üye
rank
20 haftaya kadar çok zorlandım ve aç gezdim canım yeni yeni yemeye başladım şükür şuan 21+1 Allah yardımcın olsun bir hap falan yazsın doktor içebilirsen rahatlatır diye umuyorum ben ilaç içemiyordum serum takviyesi aldım sürekli
Benim ilk de 14 haftalık olmadan geçmişti inşallah bunda da öyle olur

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Mide bulantısiyla nasıl başa çıktınız
5 haftalikken başladı içtiğim suyu bile kusuyordum prilam diye bi ilaç verdi kullan etkisi olmazsa yatış verecez dedi şükür ilaç içince tutuyor biraz 17. Haftanın içindeyim geçmedi kusmalarım maalesef bazı bünyeler zorlanıyor hamilelikte

Tüm sayfalar yüklendi.