Mide bulantısı 🤢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevin tarafından oluşturulan Mide bulantısı 🤢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 553 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı 🤢
Konbuyu başlatan Nevin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Nevin

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 7. Haftama yeni girdim sadece göğüslerde belirti var midem hiç bulanmiyo var mi bu hafta da böyle olan ???

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 7. Haftama yeni girdim sadece göğüslerde belirti var midem hiç bulanmiyo var mi bu hafta da böyle olan ???
Ne güzel işte mide bulantısı olmuyor kimileri hiç hamile olduğunu anlamdan doğuma gidiyor canm ben 33+6 oldum mide bulantısıyla ara ara uğraşıyorum ve hamileliğim boyunca serumlarla ayaktaydim ilaçlarla o kdar kötü geçiyordu

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
B
Ne güzel canım bazıları hiç hissetmiyor sende şanslısın bulantı hiç çekilmiyor benim 5 ay bitecek hâlâ ilaç içiyorum kustugum için sen rahat günlerinin tadını çıkar 😇

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 10 haftalık gebeyim hamile olduğumu ögrendiğim günden belli bulantı kusma yataktan kalkamadım ne güzel ki hissetmiyorsun sen çok güzel bi hamilelik geçiriyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar