Mide büyüklüğü ve kalpte beyazlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadik tarafından oluşturulan Mide büyüklüğü ve kalpte beyazlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,135 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide büyüklüğü ve kalpte beyazlık
Konbuyu başlatan Fadik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Kalbinde beyazlık bizde de görüldü 20. Haftada doktorum 28. Haftaya kadar geçer dedi ayın 16snda ravdevum var bakalım geçmiş olacak mı korkulacak bir şey değil her bebekte olan bir şey demişti
İnşallah bana her 5 hamile kadının 1 de görülür bu dedi ama geçer demedi kalp doktoru baksin dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah bana her 5 hamile kadının 1 de görülür bu dedi ama geçer demedi kalp doktoru baksin dedi
İnşallah geçer kuzum benim iki doktorum da aynısını dedi bana korkulacak bir şey değil 28. Haftaya kadar geçer diye şimdi 16 snda randevu var doktor söyleyecek geçip geçmediğini Sana da haber veririm

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben 2 gün önce gittim kalbinde ki parlaklık gitmiş dedi doktorum zaten 28. Haftaya kadwr kendiliğinden geçiyor demişti şükür 26+4 yoktu muaynede
Bende Çarşamba muane oldum doktor ben burdan göremem onu dedi perinatolojiye gideceğim bugün şeker yüklemesi yaptırdım bebeğin gelişimi önden gidiyormuş kafa çapı büyük Muş fln fln işte

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende Çarşamba muane oldum doktor ben burdan göremem onu dedi perinatolojiye gideceğim bugün şeker yüklemesi yaptırdım bebeğin gelişimi önden gidiyormuş kafa çapı büyük Muş fln fln işte
Stres yapma kuzum her denilenee de inanma ciddn bak benim teyzem 2 ay önce doğum yaptı doktorlar bebeğin ayağı içe dönük sonra böbreklerinin biri yok yaşamaz bu çocuk beyninde sıkıntı var dediler şükür dogdu şuan 2aylik ve kontroller de hiç bir şey çıkmadı şükür her denilen doğru diye bir şey yok

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma kuzum her denilenee de inanma ciddn bak benim teyzem 2 ay önce doğum yaptı doktorlar bebeğin ayağı içe dönük sonra böbreklerinin biri yok yaşamaz bu çocuk beyninde sıkıntı var dediler şükür dogdu şuan 2aylik ve kontroller de hiç bir şey çıkmadı şükür her denilen doğru diye bir şey yok
İnşallah Rabbime dua etmekten başka yapacak birseyimiz yok sağlıklı sıhhatli kucağıma alırım inşallah tüm hamile kadınlar gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar