Mide ekşimesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedazh tarafından oluşturulan Mide ekşimesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide ekşimesi
Konbuyu başlatan Sedazh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Sedazh

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 8 haftalik hamileyim ne yersem yeyim midem surekli ekşiyor agzimda kötü bir tat hissi böyle bir durum yaşayan varmi ne zamana gecer acaba😔

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Benim doğuma dek sürüyor ikinci gebeliğim 29 haftalık sanırım bu da hep sürecek 🙁 inşaallah senin geçer bir an önce.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 8 haftalik hamileyim ne yersem yeyim midem surekli ekşiyor agzimda kötü bir tat hissi böyle bir durum yaşayan varmi ne zamana gecer acaba😔
12-15 haftaya kadar sürebilir kızartma baharat yağlı gazlı içecek tüketme daha çok haşlama taze meyve sebze tüket

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Daha mercimek kadarcıkınız 🤗 bol bol su üç kraker ye bu en fazla 3 ay sürer mide bulantın da varsa eğer 😇 ben neler çektim ama geçti çok şükür 😇 biraz sabır sadece

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar