Mide kazinmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlkmlk tarafından oluşturulan Mide kazinmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 483 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide kazinmasi
Konbuyu başlatan Mlkmlk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mlkmlk

Guest
rank
Midem kaziniyor sürekli . Yesem de geçmiyor sanki . Bu durumu yaşayanlar nasıl başa çıktınız? İlk gebeligimde 33 haftalık doğurdum 20 kg aldım .bunda almak istemiyorum 😬

Roseeren

Kayıtlı Üye
rank
Ay Bende 33.0da doğurdum 58le hamile kalmıştım 70 le doğuma girdim. Doğum sonası 60 'da kaldım ilk gebelikte....ne acıkırdım ya bide çalışıyordum allam yanımda domates ekmek taşırdım atıştırmak ıcın

Mlkmlk

Guest
rank
Canım şekerin düşüyorsa o sürekli bi açlık hissi yaratıyor insan da
Hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim 🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oda 33 de doğum olduğu için sanırım yırttım yoksa 38 e gelsem 80 nı bulurdu gbi..şimdi de hamile yım yine ama bu sefer tartıya bile cıkmıom çok Korkuom
İnanın bende öyleyim . İnşallah bu sefer de erken dogurmayiz . Zamanında sağlıklı bir şekilde küvöze girmeden kucagimiza alıp da evimize döneriz .. Sütümüz gelince sağmak yerine kucağımızda emzirmek nasip olsun .

Oda 33 de doğum olduğu için sanırım yırttım yoksa 38 e gelsem 80 nı bulurdu gbi..şimdi de hamile yım yine ama bu sefer tartıya bile cıkmıom çok Korkuom
İnanın bende öyleyim . İnşallah bu sefer de erken dogurmayiz . Zamanında sağlıklı bir şekilde küvöze girmeden kucagimiza alıp da evimize döneriz .. Sütümüz gelince sağmak yerine kucağımızda emzirmek nasip olsun .

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim 🌸

Benim gebeliğe bağlı açlık kan şekerim çok düşük canım sınırda çıkıyor. Sürekli bi acıkma hissi oluyor bişeyler atıştırmazsam başım dönmeye gözümün önünde simler uçuşmaya başlıyor. O denli yememeye çalışıyorum ama kötü hissettim mi bir iki bişey atıyorum ağzıma özellikle tatlı şeyler olursa hemen geçiyor. Bak bakalım seninde öyle mi. Bide kan tahlillerini yaptırmıyor musun düzenli? Olsa çıkardı aslında kaç haftalıksınız şuan?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar