Mide kazınması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damlanur tarafından oluşturulan Mide kazınması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 445 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide kazınması
Konbuyu başlatan Damlanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admir musaf'ım😘🥰🥰

Damlanur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar midem kazınarak uyanıyorum geceleri ekmek yiyorum az bişi yatıyorum geri 15 haftalık gebeyim mide kazınması açlıktan normal mi ☹️☹️☹️ Pek iştahım da yok

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar midem kazınarak uyanıyorum geceleri ekmek yiyorum az bişi yatıyorum geri 15 haftalık gebeyim mide kazınması açlıktan normal mi ☹️☹️☹️ Pek iştahım da yok
Normal iştahın olmadığı için kazanıyorsun zaten tok da yatsak hamileler cabuk acıkıyor kazınarak uyanıyorum bende

Normaldir canım hamilelikte bazı dönemler kendini tok hissedersin bazı günler açlıktan bittiğini sanırsın.bebek senin karnında ne kadar büyürse gelişimi olduğu için yemek yeme isteğinde artacaktır 😊😊sağ salım kucağına alırsın inşaAllah canım 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar