Doğum sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde Buğlemin Annesi tarafından oluşturulan Doğum sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 462 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Doğum sonrası
Konbuyu başlatan Buğlemin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet kızlarda söyledi doktor taburcu olurken 40 gun sonra gel rahim kendini toparlamismi toparlamismi kontrol edicem dedi bakalım inşallah kanama durur yoksa alttan muayene ettiremem o şekilde çok utanırım 🤣
Bı ben ya 😂😂 bende inşallah durur diye dua ediyorum

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar doğumdan sonra kanama nekadar sürüyor internettten araştırdım kimisinin 7 gün kimisinin 40 gün kimisinin 3 ay sürmüş ben doğum yapalı 21 gün oldu kanamam bir azalıyor biticek gibi oluyor bir bakıyorum sanki tekrar çoğalıyor gibi normal olan kaç gün bu kanamanın süresi bilgisi olan varmı.
Normal canm eyer çok bı kanaman yoksa 40 50 günde sürer

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Umarım çok çok uzun sürmez halsiz kalıyorum çok🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 3 gün çok yoğun geldi sonra bir kesildi tekrar şimdi arz az geliyor ama geliyor umarım çok uzun sürmez bakalım 19 gün kaldı 40 çıkmasına benim nasıl olucak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Umarım 40.nci gün biter🤣 çok halsiz kaldım çünkü birde kansizim doğumda kan verdiler çünkü tamam o verilen temiz kan giden kirli kan ama ister istemez halsiz kalıyorum nedense
Evet canım kanaman olduğu için halsizlik olur umarım biter 40.gün benim tam 40 gün sürmüştü arada azalıyordu 10 gün sonra da normal adet olmuştum senin de öyle olur inşallah normal doğum mu yapmıştın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar