Mide yanması acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Mide yanması acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,372 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanması acil
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19 +4 olduk 2 gündür midemde acayip yanma var özellikle gece oluyor bıktım şimdiden gaviskon içmek istemiyorum ilaç sonuçda süt denedim yoğurt denedim. Başka bildiğiniz varsa Allah rızası için söyleyin 🤲🤲🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19 +4 olduk 2 gündür midemde acayip yanma var özellikle gece oluyor bıktım şimdiden gaviskon içmek istemiyorum ilaç sonuçda süt denedim yoğurt denedim. Başka bildiğiniz varsa Allah rızası için söyleyin 🤲🤲🤲
Canım bana tek iyi gelen soğuk süt oluyor yatmadan bi bardak içtim mi rahat yatıyorum sana faydası olmadı mı? Kuru ekmek yemeyi dene bide biraz istersen oda iyi geliyor diyorlar

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım bana tek iyi gelen soğuk süt oluyor yatmadan bi bardak içtim mi rahat yatıyorum sana faydası olmadı mı? Kuru ekmek yemeyi dene bide biraz istersen oda iyi geliyor diyorlar
Valla içiyorum canım hatta yudum yudum denedim lıkır lıkır denedim yok olmadı annem yoğurt ye iki kaşık dedi onu denedim yok anam geçecek gibi değil ama dur bakim ekmek yiyim Bi lokma❤️ sağol kuzum bu arada cevaplamadan ötürü

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Onun pek çaresi yok aslında ilk gebeliğimde çok çektim bende. Bana şurup vermişti ismini tam hatırlamıyorum bi kaç gün faydası olmuştu sonra yine aynı oldum. Doğuma kadar mide yanması çektim bende. Şuan 2.gebeliğim 35 haftalık yine biraz yanma oluyor ama ilki gibi değil. Bişeyler yedikten sonra hemen uzanma o çok etkiliyor. Bide yastığını biraz yüksek tut. Azda olsa faydası olur.

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Yemek saatlerını duzelt mesela 6dan sonra yeme ben oyle hallettim ve ilaç falan kullanmadım canım🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla içiyorum canım hatta yudum yudum denedim lıkır lıkır denedim yok olmadı annem yoğurt ye iki kaşık dedi onu denedim yok anam geçecek gibi değil ama dur bakim ekmek yiyim Bi lokma❤️ sağol kuzum bu arada cevaplamadan ötürü
Kuzum valla benimde öyle mahvediyor mide yanması özellikle geceleri çok artıyor. Dene bakalım annem hep diyor iyi gelir kuru ekmek ye diye de süt iyi geldiğinden denemedim inşallah sana faydası olur 🙏 rica ederim canım

Dilann

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin saçı uzuyor saçı ne kadar çok olursa mide yanması da o kadar benim oğlumda fazla yanmıyordu doğduğu zaman da saçı yoktu bu gebeliğimde şimdiden başladı yanma saçı çıkıyor çoğaldıkça da mide de yanma yapıyor hiç bir şey çözüm değil doğum yaptıktan sonra rahatlarsın ancak 🤲😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin saçı uzuyor saçı ne kadar çok olursa mide yanması da o kadar benim oğlumda fazla yanmıyordu doğduğu zaman da saçı yoktu bu gebeliğimde şimdiden başladı yanma saçı çıkıyor çoğaldıkça da mide de yanma yapıyor hiç bir şey çözüm değil doğum yaptıktan sonra rahatlarsın ancak 🤲😊
Halk arasında söylenen ama aslında yanlış olan bi bilgi canım o bebek saçlı olduğu için değil mide yanması. Değişen hormonlar ve büyüyen bebeğin mideye yaptığı baskının artmasından kaynaklı oluyor.

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm beni elma rahatlatiyodu mide yanmasini geciriyodu bide ben soguk sutu sekerli icince geciyo bos icmiyeceksin insallah elma sanada iyi gelir bende ise yaradi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar