Sorum var Mide yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem budak tarafından oluşturulan Mide yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 613 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanması
Konbuyu başlatan Gizem budak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kizlar 34.haftadayim aşırı derecede mide yanması var sizinde oldumu önereceğiniz bişey varmı beni uyutmiyacak derecede acı çekiyorum mide yanmasından gaviscon içiyorum ama yinede durmuyor
Geçmiş olsun kuzum aynı durum 4 gundue bende de var di bende 31 haftaligiz gaviscon en hafif olan ilacmjs günde dört tane içiyordum fayda etmiyordu yanmadan acı suydan agliyordum resmen dört gün hiç uyumadim en sonunda soğuk süt bana iyi geldi midem yandikca süt içtim yudum yudum cnm su anda da renni diye yeni surup verdi doktorum her yemekten sonra bir kaşık içiyorum ağrı olsa da olmasa da kesin içiyorum dünden beri şükür iyiyim tavsiye ederim kuzum çok geçmiş olsun mide yanması çok kötü yemek ten kesiyor insanı resmen yediklerim oturuyordu mideme nefessiz kaliyordum Ne yaptıysam fayda etmedi kuzum Allah yardimcin olsun halkınıhalkını et uzun oldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mrb kizlar 34.haftadayim aşırı derecede mide yanması var sizinde oldumu önereceğiniz bişey varmı beni uyutmiyacak derecede acı çekiyorum mide yanmasından gaviscon içiyorum ama yinede durmuyor
Tavsiyem soğuk süt, yeşil elma, salatalık ve bolca su bunlar bana çok iyi geliyordu

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun bendede 27-28. Haftalarda şiddetli olarak başladı soğuk süt ve salatalıkla idare ettim baharatları tamamen hayatımdan çıkardım yağlı salçalı yemekler yemedim hamur işinden uzak durdum öyle öyle hafifletmiştim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım ve anneme geldim ilacı yanıma almayı unuttum yoğurt yiyince geçiyor biraz birde leblebi iyi geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar