Sorum var Mide yanmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice egen tarafından oluşturulan Mide yanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 368 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanmasi
Konbuyu başlatan Hatice egen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice egen

Hatice egen

Kayıtlı Üye
rank
Midemde yara var ve daha 7 haftalik hamileyim mide koruyucu kullanıyordum bırakmak zorunda kaldım ama modemin yanmasindan maf oldum önereceğiniz bisiy varmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Midemde yara var ve daha 7 haftalik hamileyim mide koruyucu kullanıyordum bırakmak zorunda kaldım ama modemin yanmasindan maf oldum önereceğiniz bisiy varmi
Aynı zamanda tupmide ameliyatliyim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Çok geçmiş olsun kuzum gebelikte mide koruyucu kullanılmaz ama istersen bı konu üzerine bı doktoruna danış belki sana iyi gelicekte bir ilaç verebilir

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun kuzum gebelikte mide koruyucu kullanılmaz ama istersen bı konu üzerine bı doktoruna danış belki sana iyi gelicekte bir ilaç verebilir
Ben kullandım hic bir sıkıntısı olmadı mide hapinin

Teşekkür ederim bugün gittim konuştum doktorumla tüp mide ameliyatli olduğum için icebilirmisim izin verdi birde şurup ekledi
En iyisini yapmışsın 🙂

Sona

Kayıtlı Üye
rank

Benim midem yara var canm ilk haftamdandir mide arisiyla başladım şimdi 25 haftalik benim midem arilari kesilmiş ama qirmizi bişiyler yiyince domates yapilan yemekler soğan sarımsaq onda cok kötü oluyor sende böyle bişiylerden uzaq dur kifir ic o iyi yapiyor

Hatice egen

Kayıtlı Üye
rank
Benim midem yara var canm ilk haftamdandir mide arisiyla başladım şimdi 25 haftalik benim midem arilari kesilmiş ama qirmizi bişiyler yiyince domates yapilan yemekler soğan sarımsaq onda cok kötü oluyor sende böyle bişiylerden uzaq dur kifir ic o iyi yapiyor
Haklisin midemden işlem geçirmemiş olsam dediğin doğru kuzum mide etrafımda ödem var tupmide ameliyatından kaynaklı ilaçsız zor yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar