Midem yanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yagmur2506 tarafından oluşturulan Midem yanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 875 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Midem yanıyor
Konbuyu başlatan Yagmur2506
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yagmur2506

...

Moderator
Mod
rank
25 haftalık hamileyim midem yanıyorr bogazıma kadar
Geçmiş olsun canım.baharatlı yiyeceklerden uzak durmaya çalış.öğünlerini arttırıp az az ye.Yastığını mutlaka yüksek tut.yemek yedikten hemen sonra yatma.Doktorumun tavsiyeleri.Bende işe yaradı canım.İnşaAllah senin mide yanmanda geçer.

Yagmur2506

Kayıtlı Üye
rank
Bugun kontrole gittim doktorum bir hap verdi cok sukur icer icmez o mide yanmasini aldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 25+3haftaligım aynı durumdayım canım sutde içiyorum gaviscon şurup kacinci şişem ama gecmiyo o anlık rahatlatiyo gene basliyo sonra
Canim doktorum bugun bi hap verdi sukur suan cok rahatim bende gaviston verir diye bekledim ama hap verdi ve cok etkili
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 25+3haftaligım aynı durumdayım canım sutde içiyorum gaviscon şurup kacinci şişem ama gecmiyo o anlık rahatlatiyo gene basliyo sonra
Canim doktorum bugun bi hap verdi sukur suan cok rahatim bende gaviston verir diye bekledim ama hap verdi ve cok etkili

Tüm sayfalar yüklendi.