Sorum var Minicik bebeğim grip oldu nasıl geçecek 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Minicik bebeğim grip oldu nasıl geçecek 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 238 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Minicik bebeğim grip oldu nasıl geçecek 🥺
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep0329

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Daha yenidogmus bebeğim hapşırıyor burun tıkanıklığı var ve arada öksürüyor daha minicik ilaçta vermezler herhalde napacam nasıl iyileştirecem onu çok üzülüyorum onu öyle görünce 🥺☹️🥺
Benim kızımda hasta olmuştu serum fln takiyolar ilaçta onun kullanabileceği az ölçekli veriyor doktor ama korkutmak gibi olmasın benim kızım bidaha düzelmedi ufacık bişeyde hasta oluyor hep kaç kere hastanede yattık

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Daha yenidogmus bebeğim hapşırıyor burun tıkanıklığı var ve arada öksürüyor daha minicik ilaçta vermezler herhalde napacam nasıl iyileştirecem onu çok üzülüyorum onu öyle görünce 🥺☹️

Daha yenidogmus bebeğim hapşırıyor burun tıkanıklığı var ve arada öksürüyor daha minicik ilaçta vermezler herhalde napacam nasıl iyileştirecem onu çok üzülüyorum onu öyle görünce 🥺☹️🥺
Qiripini geçirecek en iyi ilaç anne sütü eyer emiyorsa çabuk geçicektir. Bebeyin kaç aylık? doktorunada danış sakıncası yoksa burun damlası yada aspirator kullana bilirsin geçmiş olsun

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım kızımın da burnu hep tıkanıktı yenidoğanlarda oluyor henüz akışık olmadıkları ortama girmişler hava değişikliği gibi düşün bir de çok hapşırırlar kızım bir hapşırdığında 7 kere hapşırırdı şimdi en fazla 3 🥰🥰 anne sütü sık burnuna burnu açılır eczaneden serum fizyolojik var alabilirsin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Burnunu sürekli temizle, buhar makinesi kullan, bol bol emzir. Eğer kusma ve ateş varsa doktora götür serum takmaları gerekiyor

Z

Zeynep0329

Guest
Bence direk doktora götürmelisin çünkü küçük oldukları için ciğerlerine çabuk iniyoru oğullarımdan biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.