Miras

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Miras başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Miras
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Benzer durumları ailemle bende yaşadım canım ne diyelim Allah bilsin.maddiyat sadece bu dünyada geçerli mezara girişimiz sadece 2 metre kumaştan ibaret.bunu yapan ailen olunca çok koyuyor insana ama buyuklerimiz sonuçta anne baba secilmiyo malesef.Allah güç kuvvet versin de helalinden kazanalım,o daha güzel bişey.yani kendi kendine biyerlere gelmiş olman daha güzel.anne babanın evlat üzerinde hakkı olduğu gibi evladın da anne babada hakki var ama bunu onların düşünmesi gerekiyor.gerisi boş ne desen nafile yani sıkma canını dünya malı dünyada kalıyor
Öle tabi Allah sağlık versin öncelikle. Toprağın altında üzülmektense ustunde üzülmek daha hafif. Sınav büyük herkes kendi verecek hesabını vicdanım rahat

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Babamın mallarını kendı üstüne değildi babaannemin üstüneydi babaannem bana mal kalmasın diye ben doğdugumdan beri babamın kazandığı ne varsa üstüne yaptırmış. Ne yazık ki avukat da çözüm olmuyor delil yok
O kadar haklısın ki ve elin yaptığı sana koymuyor bi yerden sonra yok kayınvalide yok görümce yok elti senin canın ciğerin seni perişan ediyo bişey yapsan söylesen hak hukuk hayırsız evlat oluyorsun ama biz hayırlımıyız diye düşünen yok sen Rabbimden iste o biliyo görüyo onların malı mülkü onlara olsun Rabbim sana daha iyisini daha fazlasını minnetsiz nasip etsin

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
O kadar haklısın ki ve elin yaptığı sana koymuyor bi yerden sonra yok kayınvalide yok görümce yok elti senin canın ciğerin seni perişan ediyo bişey yapsan söylesen hak hukuk hayırsız evlat oluyorsun ama biz hayırlımıyız diye düşünen yok sen Rabbimden iste o biliyo görüyo onların malı mülkü onlara olsun Rabbim sana daha iyisini daha fazlasını minnetsiz nasip etsin
Allah iyi yürekli olanları kimseye muhtaç etmesin en güzelini nasip etsin dediğiniz gibi minnetsiz🌹 Amin

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Babamın mallarını kendı üstüne değildi babaannemin üstüneydi babaannem bana mal kalmasın diye ben doğdugumdan beri babamın kazandığı ne varsa üstüne yaptırmış. Ne yazık ki avukat da çözüm olmuyor delil yok
Sana düşmanlığı ne bu kadar anlamadım ama benim dedem de iki evliydi anneannelerim bize oğlanlar bakacak diye yıllarca dayılarımı çocuklarını el üstünde tuttular kuzenlerimin düğünde altınlar şovlari yaptılar bana biz kız çocuğuyuz diye ayırdılar sonuç soyliyim sana anneannem kansr oldu annem baktı bir gün yanlarına gelmdiler

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Sana düşmanlığı ne bu kadar anlamadım ama benim dedem de iki evliydi anneannelerim bize oğlanlar bakacak diye yıllarca dayılarımı çocuklarını el üstünde tuttular kuzenlerimin düğünde altınlar şovlari yaptılar bana biz kız çocuğuyuz diye ayırdılar sonuç soyliyim sana anneannem kansr oldu annem baktı bir gün yanlarına gelmdiler
Babaannemde babamı kullandı üstüne malları yaptırıp diğer cocuklarına diğer torunlarına dağıttırdı babam da onun ağzına baktı hep yani ben doğarken bana mal kalmasın diye çalıştılar sonları ne olur bilemem ağlayanın malı gülene hayrolmaz bunu bilirim ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar