Sorum var MİYOM

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde btldnmz1108 tarafından oluşturulan MİYOM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 398 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı MİYOM
Konbuyu başlatan btldnmz1108
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ay az kaldı kız 😍😍. Sen karar verdin mi doğuma
ben karar versem ne olur😭 doktor dogumu sezeryan istiyorum diyorum konuyu kapatıyor eğer herşey yolunda giderse normal doguturcak herhalde bu doktor benim sezeryana karşı 🫣 bende kendimi ona teslim ettim artık bakalım yarın randevum var birşey soyliycekmi birde 2 oldu yalancı doğum sancısı yaşıyorum bayrami görürüm umarım erken gelicek gibi 😐 çok korku sardı beni yaklaştıkça
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay az kaldı kız 😍😍. Sen karar verdin mi doğuma
Detaylı ultrasonda radyoloji uzamani miyomun biratnesi rahme doğru büyümüş sen normal doğum yapamazsın dedi ama bakalım yarın umarım netleşir bende çok heyecan yapıyorum

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
ben karar versem ne olur😭 doktor dogumu sezeryan istiyorum diyorum konuyu kapatıyor eğer herşey yolunda giderse normal doguturcak herhalde bu doktor benim sezeryana karşı 🫣 bende kendimi ona teslim ettim artık bakalım yarın randevum var birşey soyliycekmi birde 2 oldu yalancı doğum sancısı yaşıyorum bayrami görürüm umarım erken gelicek gibi 😐 çok korku sardı beni yaklaştıkça
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Detaylı ultrasonda radyoloji uzamani miyomun biratnesi rahme doğru büyümüş sen normal doğum yapamazsın dedi ama bakalım yarın umarım netleşir bende çok heyecan yapıyorum
Doktorun öyle diyorsa yapamazsın canım riske atmazlar yani . Yalancı doğum sancıları bende de var kuzum 25 dakika ara ile belden geliyor ara ara ama sonra gidiyor şükür ki . Yarın bana da haber ver. Bende çarşamba gideceğim 35 haftalık olduk bakalım doktorum ne diyecek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar