Sorum var Moralim bozuk kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan Moralim bozuk kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,331 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim bozuk kızlar
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç
İyi geceler güzel anneler
Bugün kontrol vardı 36. Haftadayım 10 günde sadece 130 gr almış. Kilo alsın diye neler yedim ya hiç sevmediğim şeyleri yedim 10 gündür çok sıkı program yaptım resmen ama normalde daha çok alıyordu bu sefer az almış o kadar şeye rağmen 1 hazirana da gün aldık yani 15 gün var 2430 gr şuan ilk çocuğum 2670 gr doğdu kendine getirene kadar çok sıkıntı yaşadım 5 yaşında hala iştahsız kilosu geride bunda aynısını yaşamak istemedim ama buda öyle oldu resmen 😓😓
Bazı insanlar kilolu bebek doğurur bazılarının doğum ağırlığı daha az olur ama 2.500 de düşük bir kilo değil hiç dert etme zaten doğduktan sonra daha hızlı kilo alıyor bebekler 40ı çıkmadan toplamış olur kendini kuzum.
Benim bebişim 1000 gram doğdu şimdi çok şükür iyi bak mesela sağlığı yerinde olsun geri kalanı dert etme

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Alır inşallah canım benimde aile yapısından dolayı iç karnım geniş çok çıkmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilo alsın diye yedim de yedim aldıracak şeylerden ama nasip olmadı neyse sağlık olsun canım hepimiz için
Aynen kuzum benimki bı ara 15 gün içinde 850 Gr almisdi bidaha o şekilde almadı zaten bakalım perşembe günü gittiğimde kaç Gr almis olacak zaten dogumada bişey kalmiyo ozaman yoğurt kefir peynir muz süt ne varsa içip yiyorum ama anca 3 kilocuk olmuşuz hayatımda yemedigim kadar peynir yedim düşün zaten seviyordum ama hamilelikde eşim peynir almakdan bikdi:))

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum benimki bı ara 15 gün içinde 850 Gr almisdi bidaha o şekilde almadı zaten bakalım perşembe günü gittiğimde kaç Gr almis olacak zaten dogumada bişey kalmiyo ozaman yoğurt kefir peynir muz süt ne varsa içip yiyorum ama anca 3 kilocuk olmuşuz hayatımda yemedigim kadar peynir yedim düşün zaten seviyordum ama hamilelikde eşim peynir almakdan bikdi:))
Ay ben ceviz sevmem mecbur yiyorum ya zaten 6. Ayda yemek yemeye başladım istifar ettim o zamana kadar bide ağzımda acı tat vardı bakalım benimki alacak mı son 14 gün . Rabbim hepimiz için hayırlısını versin inşallah

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Bazı insanlar kilolu bebek doğurur bazılarının doğum ağırlığı daha az olur ama 2.500 de düşük bir kilo değil hiç dert etme zaten doğduktan sonra daha hızlı kilo alıyor bebekler 40ı çıkmadan toplamış olur kendini kuzum.
Benim bebişim 1000 gram doğdu şimdi çok şükür iyi bak mesela sağlığı yerinde olsun geri kalanı dert etme
Oy kıyamam rabbim sana bağışlasın canım

Papatya24

Kayıtlı Üye
rank
Ayni haftadayiz sanirim benimde 2650 ilk gebeligimde doktorum kaşar peyniri,muz ve kuruyemis ye demisti zayif diye son zamanlarda biraz fazla yuklendim bu seferde az ye 3900 artik yeme seni sezeryana alirim 4 kilo olursa demisti ama 3.5dogmustu yani 400 gr yanildi..bu gebeligimde ne dogru duzgun kahvalti yaptim ne öglenleri yedim sadece esimle aksam yemeklerini yedim desem yalan olmaz..buna ragmen kilo almis ben fazla kilo almadim bebegin almis olmasina şaskinim kafaya takma stres yapma normal beslenmene devam et bence hayirlisiyla sag salim alalim kucaklarimiza ins.

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Ayni haftadayiz sanirim benimde 2650 ilk gebeligimde doktorum kaşar peyniri,muz ve kuruyemis ye demisti zayif diye son zamanlarda biraz fazla yuklendim bu seferde az ye 3900 artik yeme seni sezeryana alirim 4 kilo olursa demisti ama 3.5dogmustu yani 400 gr yanildi..bu gebeligimde ne dogru duzgun kahvalti yaptim ne öglenleri yedim sadece esimle aksam yemeklerini yedim desem yalan olmaz..buna ragmen kilo almis ben fazla kilo almadim bebegin almis olmasina şaskinim kafaya takma stres yapma normal beslenmene devam et bence hayirlisiyla sag salim alalim kucaklarimiza ins.
Evet aynı haftadayız 2 gün var aramızda , bende muz, ceviz , kaşar , süt , yoğurt , hurma hep yiyorum ama malesef istediğim gibi olmadı nasipte neyse o galiba ilk hamilelikte 1 ay kala gıda zehirlenmesi yaşadım 2600 dü o kiloda kaldı çocuk son ay hiç almadı mecbur sezeryan oldum suyu falan azalınca doğunca sıkıntı yaşadım kendine getirene kadar o yüzden bunda aynısını yaşamamak için biraz fazla taktım kafaya canım . Bende senin gibi 6. Aydan sonra yemeye başladım hep istifar ettim

Papatya24

Kayıtlı Üye
rank
Evet aynı haftadayız 2 gün var aramızda , bende muz, ceviz , kaşar , süt , yoğurt , hurma hep yiyorum ama malesef istediğim gibi olmadı nasipte neyse o galiba ilk hamilelikte 1 ay kala gıda zehirlenmesi yaşadım 2600 dü o kiloda kaldı çocuk son ay hiç almadı mecbur sezeryan oldum suyu falan azalınca doğunca sıkıntı yaşadım kendine getirene kadar o yüzden bunda aynısını yaşamamak için biraz fazla taktım kafaya canım . Bende senin gibi 6. Aydan sonra yemeye başladım hep istifar ettim
Benim dün gece nisanim geldi😔agri var sanci yok bakalim nolcak 2700lerde kaldi ebe 200 gr fire olabilir sikinti etme dedi uzuldum ama daha erken diye bakalim ne zaman gelicek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar