Sorum var Mrb

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeğimi bekliyorum tarafından oluşturulan Mrb başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 329 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mrb
Konbuyu başlatan Bebeğimi bekliyorum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Bebeğimi bekliyorum

Kayıtlı Üye
rank
Bi soru sorabilirmym gebelikte insülin kullanıyorum aile hekimine insülin yazdırmak için gttm şuan yazamam son tarih 6kasım görüyor dedi eczaneye sordum ücreti çok pahalı geldi hastalardan kalanlar oluyo isterseniz onlardan vereyim dedi şüphede kaldım bi skntı olurmu dye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bi soru sorabilirmym gebelikte insülin kullanıyorum aile hekimine insülin yazdırmak için gttm şuan yazamam son tarih 6kasım görüyor dedi eczaneye sordum ücreti çok pahalı geldi hastalardan kalanlar oluyo isterseniz onlardan vereyim dedi şüphede kaldım bi skntı olurmu dye
Doktoruna da danış kuzum sorun olmucak ise kullan bence

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnsülin uygun saklama koşulunda saklanmışsa ve tarihi geçmemişse kullanılabilir ama ben tercih etmezdim canım. Senin ilaç rapor tarihin 6 Kasım da dolduğu için eczane sana veremez sürekli de kullanman gerekiyor aksatmaman lazım. Onun için güvendiğin bir eczane varsa ordan temin et geçmiş olsun.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hastalardan kalanlar dediği yazdırıp eczaneden almayanlar veya almayı unutanlar olabiliyor büyük ihtimal onlardan temin ederler sana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar