Muhteşem 4'lü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Muhteşem 4'lü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 41,155 kez görüntülenmiş, 1,298 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Muhteşem 4'lü
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet ya ne güzeldi gülme krizine girip dogurmaktwn korkuyorduk😂😂 şimdi ise Kayra önümde altını Alaçam ama ayaklarının azizligine uğruyorum hala karnimda olduğu gibi tepiyor 😂😂
Aynen gülerken çocuklar karnımızda ordan oraya savrulup hopluyorlardı birde onlara gülüyorduk 😂 merak etme alt açma savaşı bizdede var bazen dikişlerime ayaklarıyla savaş açıyor 🤦🏻‍♀️😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen gülerken çocuklar karnımızda ordan oraya savrulup hopluyorlardı birde onlara gülüyorduk 😂 merak etme alt açma savaşı bizdede var bazen dikişlerime ayaklarıyla savaş açıyor 🤦🏻‍♀️😂😂
Ayy evet evett yemin ederim ameliyattan sonra dikislerim bu kadar çok acımıyor du 😂😂Kayra sağolsun özellikle oraya vuruyor 😂hele telefon elimde ise pat pat elimede vuruyor ayıcık

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ayy evet evett yemin ederim ameliyattan sonra dikislerim bu kadar çok acımıyor du 😂😂Kayra sağolsun özellikle oraya vuruyor 😂hele telefon elimde ise pat pat elimede vuruyor ayıcık
Bugün saat 5 te eşimle Yuşa Han'ın sesine uyandım kaka yapmış eşim değişmeye çalışıyor bi ayağını tutuyor diğer ayak elinden kaçıyor bi o bağırıyor bi eşim resmen savaşa girmişler en son eşim uyanayım diye bana bağırıyor nolur kalk al şunu hallet diye 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün saat 5 te eşimle Yuşa Han'ın sesine uyandım kaka yapmış eşim değişmeye çalışıyor bi ayağını tutuyor diğer ayak elinden kaçıyor bi o bağırıyor bi eşim resmen savaşa girmişler en son eşim uyanayım diye bana bağırıyor nolur kalk al şunu hallet diye 😂😂
Ahahhaha Allah'ın Yuşa sizin canınızı okuyor desene 😂😂 geçen de Kayra kaka yapmış ama eşim bilmiyor ben biliyorum caktirmadim😂😂altını almak için odaya gittu sonra bana bağırıyor çabuk gel çabuk aklım çıktı birbsey oldu diye Kayranin altını seb alsana diyor sözde tiksinmiuor aman😂😂

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahahhaha Allah'ın Yuşa sizin canınızı okuyor desene 😂😂 geçen de Kayra kaka yapmış ama eşim bilmiyor ben biliyorum caktirmadim😂😂altını almak için odaya gittu sonra bana bağırıyor çabuk gel çabuk aklım çıktı birbsey oldu diye Kayranin altını seb alsana diyor sözde tiksinmiuor aman😂😂
Bi işe başlayıp sonunu getirmiyor ikiside 😂 değişseler ne olur sanki😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynn ya 😂😂 çok gülmekten oldu bütün bunlar 😂😂
Kesin kesin bizde anlam veremedik 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bi işe başlayıp sonunu getirmiyor ikiside 😂 değişseler ne olur sanki😂

Kesin kesin bizde anlam veremedik 😂
Vaalla ya Allah'tan çocuk sadece çiş yapınca alıyor 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Vaalla ya Allah'tan çocuk sadece çiş yapınca alıyor 😂😂
Benimki onuda beceremiyor Yuşa Han sağolsun tekmelerini tutamıyor 😂

Hu huuuu mervemmmm sen nerelerdesin minik nasıl sen nasılsın 🥰🥰
Buralardayım artık çiçeğim şükür iyiyiz birkaç gün önce taburcu olduk benimki iyileşince canavarlaşıyor onunla uğraşıyorum 😂 sen nasılsın ne var ne yok ?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimki onuda beceremiyor Yuşa Han sağolsun tekmelerini tutamıyor 😂

Buralardayım artık çiçeğim şükür iyiyiz birkaç gün önce taburcu olduk benimki iyileşince canavarlaşıyor onunla uğraşıyorum 😂 sen nasılsın ne var ne yok ?
Ay Kayra Allah'tan öyle değil

Tüm sayfalar yüklendi.