Muhteşem 4'lü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Muhteşem 4'lü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55,387 kez görüntülenmiş, 1,298 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Muhteşem 4'lü
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Benim öyle şahsım yok valla kaçıp direk saklandım saklandım kendimi kitleyenw kadar gülmekten ellerik titriyor o kapı o ana kadar açılıyor zaten 😂😂 en iyisi ağzını kapatıp saklanmak 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım sanki adam küçük bebek yaa 😂😂bide uyuttum demiş
Öyle demw kız erkeklerde bebekgibi ilgi istiyorlar hadi dedimsen uyu sen uyumayacakmısının diyor bende uyurum birazdan dedim

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öyle deme kızıma ee ee diyorum bakıyorum kocam kızdan önce uyumuş 🤣🤣 bir bebeğimde o🤣🤣
Ne ama yer bebek bunlar ben bile yiyorum yemekleri 😂😂o nasıl dursun 😂😂illaki tadına bakmak isticek ne bu diye 😂😂.
Adamlar zaten dünden hazır uyumaya sanki kendileri doğurup gün içinde kendileri baktı çocuğa 😒

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Benim öyle şahsım yok valla kaçıp direk saklandım saklandım kendimi kitleyenw kadar gülmekten ellerik titriyor o kapı o ana kadar açılıyor zaten 😂😂 en iyisi ağzını kapatıp saklanmak 😂😂

Allah'ım sanki adam küçük bebek yaa 😂😂bide uyuttum demiş
Tabi seninki şimdi yanında değil

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öyle demw kız erkeklerde bebekgibi ilgi istiyorlar hadi dedimsen uyu sen uyumayacakmısının diyor bende uyurum birazdan dedim
Hele bir de seni takip ediyor uymauacak mısın diye 😂😂 ben eşime uyu dicem de oo elimde ki telefonu bile alır kendinden önce beni uyutur telefonla oynamayın diye 😂😂Allah'tan anamin evindeyim de rahat rahat giriyorum uygulamaya 😂😂

Tabi seninki şimdi yanında değil
Olsa şuan burda olur muydum acaba çoktan 10. Rüya mu görüyordum 😂😂

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hele bir de seni takip ediyor uymauacak mısın diye 😂😂 ben eşime uyu dicem de oo elimde ki telefonu bile alır kendinden önce beni uyutur telefonla oynamayın diye 😂😂Allah'tan anamin evindeyim de rahat rahat giriyorum uygulamaya 😂😂

Olsa şuan burda olur muydum acaba çoktan 10. Rüya mu görüyordum 😂😂
Şimdi bende yatacam zaten sonra sahura kalkamıyorum gece gece fırça yemwyelim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar