MUHTEŞEM 9"LU (TOPLU 🤣 SOHBET

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan MUHTEŞEM 9\"LU (TOPLU 🤣 SOHBET başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,184 kez görüntülenmiş, 269 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı MUHTEŞEM 9\"LU (TOPLU 🤣 SOHBET
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün temizlik yaptım kuzum ev isis felan yatağa attım kendimi sizlerle konusuyom 😃😃😃😃😂
Amannn ev işi hiç biter mi 😏yap yap bitmez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oglu
Ben bu gece eşim evde yok kizimlayim kizimi kendi yanima aldim.uyuyor bende uzand
Ben bu gece eşim evde yok kizimlayim kizimi kendi yanima aldim.uyuyor bende uzandim
Bende oğlumla yatiyom🥰

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
😍😍😍ne.guzel.kiz sendemi eşinden ayri duşdun
Haha yok canım eşim biraz TV izleyip gelecek. Yanımıza ben oğlanı erken yatiriyorum biz erken giriyoruz yatağa oğlanı uyutuyom uyutan kadar yanında kaliyom sonrada eşim. Geliyor eşimde biz yatağa erken girince biraz biseyler bakıp geliyor sevdiği diziye

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Haha yok canım eşim biraz TV izleyip gelecek. Yanımıza ben oğlanı erken yatiriyorum biz erken giriyoruz yatağa oğlanı uyutuyom uyutan kadar yanında kaliyom sonrada eşim. Geliyor eşimde biz yatağa erken girince biraz biseyler bakıp geliyor sevdiği diziye
Benimde eşim herzaman öyle yapar canim şimdi şeher dişinda oldigi icin kizimlayim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Benimde eşim herzaman öyle yapar canim şimdi şeher dişinda oldigi icin kizimlayim
🥰❤️

Hani nerdesiniz kızlar uyudunzmu hellooo🥰❤️🥰❤️

Hani nerdesiniz kızlar uyudunzmu hellooo🥰❤️🥰❤️

Son düzenleme:

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.