MUHTEŞEM 9"LU (TOPLU 🤣 SOHBET

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan MUHTEŞEM 9\"LU (TOPLU 🤣 SOHBET başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,137 kez görüntülenmiş, 269 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı MUHTEŞEM 9\"LU (TOPLU 🤣 SOHBET
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle balım çok güzel bir bağ kurduk iyi anlaşıyoruz kimse kimseyi kirmiyor hal hatır soruyoruz herkez herkezin derdine derman olmaya çalışıyor bende bazen kendimi. Kötü hissedince buraya girince iyi oluyom🥰❤️💖💕
Aynen öyle bir konuda sıkışıyorum ne yapsam bilmiyorum hemen buraya yazıyorum bir dünya yorum geliyor aydınlanıyorum çoğu zaman içimdeki korkular gidiyor rahatlıyorum bazen aşırı mutsuz ağlamaklı oluyorum yazıyorum bir iki yorum geliyor enerjim yerine geliyor burası baya güzel bir aile ortamı 😍😍🥰🥰🥰❤️💜💜🧿

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle bir konuda sıkışıyorum ne yapsam bilmiyorum hemen buraya yazıyorum bir dünya yorum geliyor aydınlanıyorum çoğu zaman içimdeki korkular gidiyor rahatlıyorum bazen aşırı mutsuz ağlamaklı oluyorum yazıyorum bir iki yorum geliyor enerjim yerine geliyor burası baya güzel bir aile ortamı 😍😍🥰🥰🥰❤️💜💜🧿
İyi ki bu platform açılmış gerçekten çok güzel bir uygulama 🙏🏻❣️💗💋

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bu mesaja sonuna kadar katılıyorum 😍❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Paçi karadenizde kızlara denir 🤗😂😂😍😍 @Zeynep23
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa ben seni nasıl sevmem sen canımsın ya güzel kardesim benim güzel kalplim 🥰🥰😍😍🥰🥰😍💜💜❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa ben seni nasıl sevmem sen canımsın ya güzel kardesim benim güzel kalplim 🥰🥰😍😍🥰🥰😍💜💜❤️❤️
Anladım canım benim 🥰Bir kelime daha öğrendim 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.