Naber kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ocak Anneleri kategorisinde can kızım tarafından oluşturulan Naber kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 510 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ocak Anneleri
Konu Başlığı Naber kızlar
Konbuyu başlatan can kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız bakalım bebişler nasıl neler yapıyorsunuz hepinizi çok özlemişim uzun zamandir giremedim buraya hülya nasıl bebeğini alıp çıktı mı hastaneden ben daha önce tatlı telaşım kızım adli kullanıcı olarak aranizdaydim uygulama silindi telimden giriş yapamadim hesabıma yeni hesap oluşturdum inşallah hepiniz çok çok iyisinzdir canlarım benim 🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar nasılsınız bakalım bebişler nasıl neler yapıyorsunuz hepinizi çok özlemişim uzun zamandir giremedim buraya hülya nasıl bebeğini alıp çıktı mı hastaneden ben daha önce tatlı telaşım kızım adli kullanıcı olarak aranizdaydim uygulama silindi telimden giriş yapamadim hesabıma yeni hesap oluşturdum inşallah hepiniz çok çok iyisinzdir canlarım benim 🌹
Kuzum hoşgeldin hele diyorum bende bu kız nerde Hülya çıktı canım şükür umutta en son iyiydi sen nasılsın ne var ne yok prenses ne yapıyor

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum hoşgeldin hele diyorum bende bu kız nerde Hülya çıktı canım şükür umutta en son iyiydi sen nasılsın ne var ne yok prenses ne yapıyor
İyiyiz canım ikimiz de çok teşekkür ederim kayra paşam nasıl postunu gördüm kardeş geliyor kerataya sağlıkla kucağına al inşallah çok şükür hülya çıkmış Rabb'im evladını ona bağışlasın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kayra da şükür iyi kuzum . Evet canım ya 😂😂süpriz oldu resmen korunmamıza rağmen yavrumun yiyecek ekmeği varmış sağ salim gelir inşallah 🙏🏻
İyiyiz canım ikimiz de çok teşekkür ederim kayra paşam nasıl postunu gördüm kardeş geliyor kerataya sağlıkla kucağına al inşallah çok şükür hülya çıkmış Rabb'im evladını ona bağışlasın

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canm şükür bende iyiyim sen nasılsın prenses nasil

İyiyiz hamd olsun canım sen nasılsın iyi misin tekrardan hoş geldin aramıza❤️🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar