Napicagimi bilmiyorum artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervegüll tarafından oluşturulan Napicagimi bilmiyorum artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,890 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napicagimi bilmiyorum artik
Konbuyu başlatan Mervegüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylinilda

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
O şimdi tek çocuktu ilgi alaka ondaydi ne istese anne baba yapıyordu şimdi sevgi ilgi bölünecek diye düşünüyor haklı benim babam da diyordu oğluma yok kız torun başka yok beni kapıda karşılayacak onu çok sevicem senin papucun dama falan uyuz ediyordu oğlumda istemiyorum diyordu dedim ki oğlum o senin canın sen ona sahip çıkacaksın o seni çok sevecek sen onun doğmasını istedin doğunca hemşireye diyeceğim once senin kucağına versinler diyorum baktım guluyo birazda babamlar la mesafe koydum arama ona dedim senin göğsüne yaptıracağım sen uyut ben banyo ya gidince sen bakacaksın şimdi bişey demiyor inşallah seninki de düzelir canım daha küçük bir
İnşallah canim bende annemle mesafe koyucam arama yoksa ben ne kadar cabalasam bos

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Oglum 5 yaşında ikinciye hamileyim kiskancliktanmidir nedir herseyi kemirmeye basladi kiyafetlerini terliklerini bugunde bebek arabasini kemirmeye calisiyordu arada tırnak kemirirken yakaliyorum artık dayanicak gucum kalmadi psikolog ne onerdiyse yaptik kardesi olucak diye mutlu oyle evde surekli kardes kardes diyerek de gezmiyoruz kendisi sevgi ilgi manyagi bir cocuk bir yere girdimi herkes onunla konussun herkes onu sevsin o bisey anlatirken herkes onu dinlesin ilgilensin istiyor nasil basa cikicam bilmiyorum evde kaynana gibi peşimde surekli o öylemi yapılır oraya ne koyuyosun bune bu burayami konur nerdesin napiyosun deliricem az kaldi ne yapmam lazım varmi bi onerisi olan 😭😭😭
Oglum merhaba yaşında 15 gü lük kızım var bazen üzrtine yatıyor bugünde güneşe indirdim bebegi üzerine bastı korktum çıglık attım

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah benimkide oyle olur dogurmaktan korkuyorum simdiden nasil oglani kirmadan kizi korurum ondan diye kara kara düşünmeye başladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah faydasi olur olursa banada yaz canim bende alayim valla kehribara bogarim cocugu 🤣🤣
Söylerim walla kuşum inşaAllah fayladi olur 🤲

O şimdi tek çocuktu ilgi alaka ondaydi ne istese anne baba yapıyordu şimdi sevgi ilgi bölünecek diye düşünüyor haklı benim babam da diyordu oğluma yok kız torun başka yok beni kapıda karşılayacak onu çok sevicem senin papucun dama falan uyuz ediyordu oğlumda istemiyorum diyordu dedim ki oğlum o senin canın sen ona sahip çıkacaksın o seni çok sevecek sen onun doğmasını istedin doğunca hemşireye diyeceğim once senin kucağına versinler diyorum baktım guluyo birazda babamlar la mesafe koydum arama ona dedim senin göğsüne yaptıracağım sen uyut ben banyo ya gidince sen bakacaksın şimdi bişey demiyor inşallah seninki de düzelir canım daha küçük bir
Senin bebis doqmadi demi kuşum. Benim oqlum kardeşi için ölüyor bitiyor qülüm benim canim kardeşim abisinin bitanesi diyor aqlasa benden önce koşuyor besiqini sallıyor biyere qezmeye qidecek olsak anne kardeşim qelmiyormu diyor yok oqlum ewde kalcak desem anne yazık ölür aqlaya aqlaya diyor daha 4 yasnda ama qel qörki benim we babasnn burnundan qetiryor daha kardeşine karşı ne wurma ne kızma hiç bisey qormedm kuşum. Bende sen qibi asiladim kardeşini kendine ama ne yaprsam yapayım bize karşı düzelmiyor

Son düzenleme:

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank

Senin bebis doqmadi demi kuşum. Benim oqlum kardeşi için ölüyor bitiyor qülüm benim canim kardeşim abisinin bitanesi diyor aqlasa benden önce koşuyor besiqini sallıyor biyere qezmeye qidecek olsak anne kardeşim qelmiyormu diyor yok oqlum ewde kalcak desem anne yazık ölür aqlaya aqlaya diyor daha 4 yasnda ama qel qörki benim we babasnn burnundan qetiryor daha kardeşine karşı ne wurma ne kızma hiç bisey qormedm kuşum. Bende sen qibi asiladim kardeşini kendine ama ne yaprsam yapayım bize karşı düzelmiyor
Daha doğmadi bende aşılıyorum seninle beraber onu yikicaz seninle beraber ona herseyi ogreticez sen onu korucaksin falan diye heyecanlaniyor mutlu oluyo bugun bebek arabasinin kumaslarini yikardim kardesin dogunca kullanırız annecim temiz kalsin dedim arkami dondum bebek arabasinin kumasini kemiriyo disiyle koparmaya calisiyo ben yanindayken yapmıyor ben ne zaman arkami donsem hep biseye zarar veriyor dogunca bu kadar endişe etmesinin bosuna oldugunu anlar inşallah 🙏

Oglum merhaba yaşında 15 gü lük kızım var bazen üzrtine yatıyor bugünde güneşe indirdim bebegi üzerine bastı korktum çıglık attım
Hih sende tek bırakma canim biraz bizi ugrastiricak abileri desene allah yardimcimiz olsun canım 🥰

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Daha doğmadi bende aşılıyorum seninle beraber onu yikicaz seninle beraber ona herseyi ogreticez sen onu korucaksin falan diye heyecanlaniyor mutlu oluyo bugun bebek arabasinin kumaslarini yikardim kardesin dogunca kullanırız annecim temiz kalsin dedim arkami dondum bebek arabasinin kumasini kemiriyo disiyle koparmaya calisiyo ben yanindayken yapmıyor ben ne zaman arkami donsem hep biseye zarar veriyor dogunca bu kadar endişe etmesinin bosuna oldugunu anlar inşallah 🙏

Hih sende tek bırakma canim biraz bizi ugrastiricak abileri desene allah yardimcimiz olsun canım 🥰
Aynen çok korktum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

34+3 haftalık hamileyim daha doğmadı canımsın bence kardeş başkadır inşallah herkesin evlatları sevgi barış huzur mutluluk sağlık içinde doğar ve büyür 🙏☘️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar