Sorum var Napıyorsunuz kızlar 🌺❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Napıyorsunuz kızlar 🌺❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napıyorsunuz kızlar 🌺❤️
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Eşim ve kızım uyudu ben hala uyuyamadım eşimle kavga ettik kavga edince uyuyamıyorum sizler nasılsınız napıyorsunuz 🌺💖
Eşle kavga eden bir tek ben değilmişim 🙈 bende 3 gündür kavgaliyim kızım hala uyumadı eşimde koltuğun bir kenarında uzanıp telefonla uğraşıyor bende bir köşesinde uzanmış tv ve şimdi telefona bakıyorum kuzum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Eşim ve kızım uyudu ben hala uyuyamadım eşimle kavga ettik kavga edince uyuyamıyorum sizler nasılsınız napıyorsunuz 🌺💖
canim benim neden kavga etinki ben kavga etikden hemen sornra basiyorum ne kadar kotu kavga etsekde barisiyoriz canim sana noldu o uyumus dimi erkekler
kavgalari cok takmiyor biz kadinlariz kafaya takan

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyiyim kuzum idare ediyorum sen naislsin neden kavga ettiniz?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende oğlumj uyuttum 1 saat önce yanına yattım eşimn işten gelmesini bekliyorum siz neden trtısştınız kuzum özel değilse

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar